Juhatuse aprillikuu koosolek - Eesti Skautide Ühing

16.04.2016 kogunes ESÜ juhatus esimeseks koosolekuks uue koosseisuga. Koos tervitati uusi juhatuse liikmeid – personalijuht Katri Pruulmanni ja haldusjuht Marianne Jürgensoni. 

Arutasime „Mõtetest tegudeni” selleaastase vooru üle, millekohase info meie uus haldusjuht Marianne juba liikmetele juhtide listi kaudu ka välja saatis. Ühiselt käisime üle ESÜ programmiga seonduva (Jüripäev, 2017. aastal toimuv suurlaager, sügisesed nõupäevad, koolitused, välisüritused jne). Oleme esitanud vahepeal ka mitu projektitaotlust, mille kohta avaldame täpsemat infot pärast vastuste saamist. Vaatasime koos üle ka ESÜ uuendatud kodulehekülje, mis on üldiselt hea tagasiside saanud, kuid töö sellega jätkub. Rääkisime info jagamise põhimõtetest ning tegime plaane, kes millist infot lisab. Plaan oleks edasiarendusena kõikidele üksustele pakkuda ESÜ kodulehega sarnast kodulehe põhja, et arendada ESÜ ühtset identiteeti ning lihtsustada liikmete kodulehtedega seonduvat tööd. 

Vahva uudis on veel see, et juunis külastab Eestit WOSMi Euroopa regiooni komitee esimees Andrea Demarmels ja kindlasti soovime, et ta saaks ka mõne Eesti üksusega kohtuda. Kui on huvilisi, siis andke oma kohtumissoovist teada Tuulile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Päevakorras oli ka meie uus skaudikeskus, millega juhatuse liikmetest ja abilistest koosnev töögrupp aktiivselt tegeleb. Juhatus koguneb ka Jüripäevale ning meid võib näha toidupunktides toitu jagamas! 

Järgmine juhatuse koosolek on planeeritud mai teise poolde. 

Pildil esirida (vasakult): noorteprogrammi koordinaator Liisa Mölder (büroo), infojuht Sirje Pool (büroo), suhtlusjuht Karolin Lillemäe, haldusjuht Marianne Jürgenson, koolitusjuht Kadri Agu, personalijuht Katri Pruulmann, välissuhete juht Tuuli Land. Tagumine rida (vasakult): juhatuse esimees Siim Maripuu, peaskaut Kristjan Pomm, majandusjuht Ragnar Luup. Foto: Kristi Loide (büroo).


Karolin Lillemäe
ESÜ suhtlusjuht