UUS koolitussari "INSPIRATSIOON" - Eesti Skautide Ühing

ESÜ alustab uut aastat uue koolitus sarjaga, mis kannab koondnime nime „Inspiratsioon“. Tegu on täisealistele juhtidele suunatud koolitustega, mille eesmärgiks on pakkuda just seda, milleks juhid ise on soovi avaldanud. Teame ju kõik isegi, kui raske on vahel säilitada tasakaalu (vabatahtliku)töö, perekonna ja oma hobide vahel, kuidas ühel hetkel oleme energiast pakatamas ja järgmisel leiame end kokkukukkumise äärel olevat.

Antud koolitussarjas püüamegi pakkuda juhtidele vajalikke õlekõrsi ja präänikuid, et oma skautlikus töös mitte lihtsalt vastu pidada või läbipõlemist vältida, vaid nautida oma tööd, tõeliselt särada ja seda sära ka säilitada.

Koolitussari koosneb kolmest moodulist, mis kõik on eraldiseisvad ning ei eelda eelnevate või järgnevate läbimist, kuid tulemuslikum oleks kindlasti ikka kõigist kohtumistest osa saada. Põhiline on aga leida enda jaoks kõnetavad teemad ja nendel kohtumistel kindlasti osaleda. Oleme endiselt avatud teie ettepanekutele ja soovidele tulevaste koolitusteemade osas, sest vaid nii saame teile pakkuda seda, mida te tõeliselt vajate.

Esimese koolituspäeva, mis toimub 3. märtsil, oleme pühendanud mängudele ja motivatsioonile, mis tähendab, et koolituspäeva lõpuks olete te saanud oma tagataskusse mitmeid uusi ja põnevaid improteatrist pärinevaid mänge, mida oma noortega mängida, te olete sukeldunud meie seikluste andmebaasi sügavustesse ja sealsed parimad palad üles leidnud ning lisaks olete te juhitud vestlusringides saanud osa nii üksteise muredest kui ka kõige motiveerivamatest seikadest skautluses. Koos leiame me võimalikke lahendusi esile kerkinud teemadele, õppides teineteiselt, sest lõpuks on mitu pead ikka mitu pead ja jagatud mure poole kergem.

Vestlusringe viivad läbi koolitusjuht Ene-Ly Lehtmaa ja personalijuht Karti Pruulmann. Meie mängude varamut on sel korral palutud täiendama improteatri kuldvara Toivo Värbu.

Järgmised inspiratsiooni jagavad kohtumised on plaanis korraldada  juunikuus ja novembris. Täpsemat infot on oodata koos kevade saabumisega.

Esimesele koolitusele registreerida saad SIIN.