Vormipluuside tellimine - Eesti Skautide Ühing

Anname teada, et selleaastane vormipluuside tellimine toimub 01.-15.02.2019. Tellimused palume esitada ESÜ kodulehe kaudu: https://www.skaut.ee/et/vormide-tellimine. Tellimuses vali palun omale vastav vormi suurus. Kui üksi etteantud suurus ei sobi, saad valida ka rea "erimõõt". NB! Sel juhul märgi palun kindlasti eraldi "erimõõdu" lahtrisse nii oma rinna-, vöö- kui puusaümbermõõt!

Tellimuse kinnitamiseks tuleb lisaks tellimuse täitmisele  teha vormipluusi(de) eest ülekanne Eesti Skautide Ühingu arveldusarvele EE581010022049447003 hiljemalt 15.02.2019. Ülekande selgitusse märkida: VORM / Tellija nimi. Tänu meie headele toetajatele on meil võimalik müüa vormipluuse soodsamalt kui on nende tegelik ostuhind, kuid siiski oleme sunnitud sel aastal pluusi hinda võrreldes varasemaga tõstma, kuna paraku teevad seda jooksvalt ka tegijad ja tootjad. Vormipluusi hind on 20€.

Kõiki vormipluuse on võimalik tellida ka lühikeste varrukatega, mille kohta saab samuti valiku teha tellimuse lehel.

WOSMi märk, ESÜ märk ja rinnalint on vormipluusidel juba peale õmmeldud, neid eraldi tellima ei pea.

Tellime ainult need vormid, mille eest on tähtajaks tasutud!

Küsimuste tekkimisel võta palun ühendust haldus- ja arenduskoordinaatori Sirjega - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.e.