Tunnusta oma üksuse tublimaid! - Eesti Skautide Ühing

Head skaudijuhid! Kätte on jõudmas edutuste aeg. Ootame teie edutusesildisi kuni 01.02.2019, et kõik eelmisel aastal tublid olnud hundud, skaudid, vanemskaudid, rändurid ja juhid saaksid kätte väljateenitud tunnustuse. Edutusi saab teha ka skaudisõpradele ning kui tead tublit (naaber)üksuse juhti, kes on samuti tunnuste vääriline, siis palun tee tema kohta ka edutuse ettepanek. Hundude ja skautide edutused antakse üle Jüripäeval, skaudijuhtide ja täiskasvanud liikmete omad Tänuõhtul. 

NB! Esildisel pane edutuse või teenetemärgi andmise põhjenduse lahtrisse kindlasti kirja selle saaja panused ja saavutused skautluses või skautluse heaks ning lühike iseloomustus tema kohta. Sama tekst läheb trükituna ka tunnistuse tagaküljele, nii et ka selle saaja ise saab lugeda tema kohta öeldud häid sõnu ning põhjendust vastava edutuse või teenetemärgi saamise kohta. 

Edutusettepanekuid (hoolas/eeskujulik hundu/skaut, nooremskautmaster/skautmaster, väitekirja kaitsmise õigus, auliige, kiituskiri) saad esitada siit: EDUTUSESILDIS.

Teenetemärkide ettepanekuid (Rajatäht, Põhjatäht, Tammetäht, Skaudisõber) saad teha siin: TEENETEMÄRGI ESILDIS.

Erijuhenditega edutuste ja teenetemärkide kohta saad tutvuda siin.

Küsimuste korral kirjuta ESÜ personalijuhile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.