Anton Õunapuu nimeline karikavõistlus - Eesti Skautide Ühing

10. novembril toimus Tallinna kesklinnas Anton Õunapuu nimeline karikavõistlus, mida korraldas ka sel aastal lipkond Saturn. Skaudiealistele suunatud rändkarikavõistlus on pühendatud Eesti skautluse rajajale, Anton Õunapuule, kus noortel on hea võimalus panna proovile oma tiimitöö ning eelmistel aastatel õpitud oskused. 

 

Põnevast matkamängust võttis osa 36 julget noort, kokku 10 meeskonda. Meeskonnad kogunesid laupäeva hommikul Balti jaama, et saada kätte matkakaart ning asuda teele põnevaid tegevuspunkte lahendama. Tegevuspunkte oli erinevaid – noored said panna proovile oma skaudioskused ja loogika ning ka teadmised matemaatikas. Matkamäng lõpetati Tallinna Skaudimajas supi ja koogiga ning parimate tunnustamisega.

Tasavägisel võistlusel osutus rändkarika võitjaks juba kolmandat korda järjest meeskond üksusest Saturn, kelle korraldada jääb ka järgmise aasta karikavõistlus. II koha saavutas võistkond Sakukad VHMist ning III koha meeskond Jäääär Ökoskautidest. Palju õnne kõikidele meeskondadele!

 

Eesti Skautide Ühing tänab korraldusmeeskonda eesotsas peakorraldaja Maksim Vassiljevit toreda ürituse eest!

 

Üritust toetas: Haridus- ja Teadusministeerium ning Hasartmängumaksu Nõukogu.