Elagu laagrisuvi! - Eesti Skautide Ühing

Tagametsas peavad hetkel (15.-22.08.2018) oma vahvat laagrit neli üksust - Tormilind, Tuulemetsa, Keila ja Kaljukass. Laagri nimeks TTKK ehk 4sõbra laager. Nädala alguses käisid külas tegevusi läbi viimas Briti sõdurid, täna on Ämbliku (köietöö) päev, homme matk ja reedel lõpetab laagri lõkkeõhtu koos külla oodatud lapsevanematega. Lisaks on homsest sealsamas laagerdamas lisaks ka Saturni hundud-skaudid.

Juunis pidasid oma üksuse laagreid Tagametsas ka lipkonnad Okaskannel ja Siil, Tartu skaudid laagerdasid juulis alguses Pangodi ääres, Ökoskaudid käisid Inglismaa laagriks ettevalmistumas rattamatk-laagris Raplamaal, Põhjala korraldas indiaaniteemalise laagri ning augustis saavad Vaiklas oma laagriks kokku Virumaa üksused.

Omajagu Eesti skaute on sel nädalal ka välismaal - üks grupp Leedu 100 juubelijamboreel Rumšiškės'es Kaunase lähistel ja teine Kaugmatkaja kursusega Norras liustikke vallutamas.

Elagu laagrisuvi!