Noorte Tegijate Klubi - Eesti Skautide Ühing

16.-17.06.2018 kogunes esmakordselt Noorte Tegijate Klubi Tallinna Skaudimajja, et anda tragidele skautidele teoreetilisi ja ka kogemustel põhinevaid teadmisi ning julgust ja inspiratsiooni, et ise oma üksuse heaks mõni põnev üritus korraldada.

Üritusel osalesid skaudiealised noored lipkondadest Tormilind, Okaskannel ning Tuulemetsa, kes said tuttavaks ürituste planeerimise programmiga ning koostada sellele tuginedes põnev ürituse tegevusplaan. Tuulemetsa üksuse skaut Kelin julgustab kõiki neid, kes soovivad oma unistuste üritust ellu viia, tulema Noorte Tegijate Klubisse. „Mulle meeldis Noorte Tegijate Klubi, kuna see näitas mulle, kui palju tööd tuleb teha, et korraldada üritust. Selle kahe päeva jooksul õppisin ma, kuidas peab üritust korraldama nii, et kõik läheks hästi. Oli vahva korraldada unistuste üritust ja näha pealt ka teiste projektide valmimist. Meie tegime koos oma tiimikaaslase Liisaga Tuulemetsale skautliku orienteerumismatka, mille plaanime kindlasti ka teoks teha.“

Noortel on nüüd paar nädalat aega, et oma projekte viimistleda. Selleks, et projektidele toetust saada, on neil seejärel võimalus astuda žürii ette ning jagada oma põnevaid projektiideesid ka nendega.

 

Noorte Tegijate Klubi toetasid: