Talimängud 2018 - Eesti Skautide Ühing

Seekordsed Talimängud leidsid aset 9.-11.02.2018 Virtuse spordikeskuses Jõgeval. Reede õhtu algas hoogsalt lõkkeõhtu ja vahvate mängudega. Iga lipkond oli ette valmistanud ka etteaste või mängu, mida teistele õpetada. Õhtu jätkudes oli võimalus kaasa lüüa põnevates töötubades ning julgemad võtsid osa ka öömängust, mis tekitas nii naeru kui ka väikseid hirmukilkeid.

Laupäeva hommik algas varakult hommikuvõimlemise ja toitva hommikusöögiga, et matkal vastu pidada. Matk oli mõnusalt väljakutsuv – peaaegu 20 km pikk, huvitavate nuputamisülesannete ja tiimitööd hõlmavate tegevuspunktidega. Kuigi oleks võinud arvata, et kõik langevad matkalt tagasi jõudes vooditesse, siis jätkus paljudel veel vaprust, et panna end proovile individuaalmängudes ning õhtusel diskol tantsides oli kõigil juba matkaväsimus kadunud.
Pühapäeval võeti laager kokku lõputseremoonia ning matka ja individuaalmängude autasustamisega.

Korraldustiim sai imehästi hakkama tänu toimekatele ja lõbusatele meeskonnaliikmetele ning nautis üritust sama palju kui osalejadki.

Nii kiirelt need vahvad Talimängud möödusidki, aga juba 2020. aastal on sul võimalus taas osaleda!

 

Eesti Skautide Ühing tänab korraldusmeeskonda, eesotsas peakorraldaja Jane-Ly Tammekiviga, toreda ürituse eest!

 

Ürituse läbiviimist toetasid: