ESÜ vormipluuside tellimine - Eesti Skautide Ühing

Oleme taas kokku panemas vormipluuside tellimust. Tellimuse esitamise tähtaeg on 15.02.2018. Tellimusi saab esitada ESÜ kodulehe kaudu siin. Tellimuse kinnitamiseks tuleb lisaks tellimisvormi täitmisele teha vormipluusi(de) eest ülekanne Eesti Skautide Ühingu arveldusarvele EE581010022049447003 samuti hiljemalt 15.02.2018. Ülekande selgitusse märkida kindlasti märksõna VORM ja tellija nimi. Tänu meie headele toetajatele on meil võimalik müüa vormipluuse soodsamalt kui on nende tegelik ostuhind. Kõikide vormpluuside hind ESÜ liikmetele on 15€. 

Tellimuses vali palun omale vastav vormi suurus. Kui ükski etteantud suurus ei sobi, saad valida ka rea "erimõõt". NB! Sel juhul märgi palun kindlasti eraldi "erimõõdu" lahtrisse nii oma rinna-, vöö- kui puusaümbermõõt!

Kõiki vormipluuse on võimalik tellida ka lühikeste varrukatega, mille kohta saab samuti valiku teha tellimisvormil.

WOSMi märk, ESÜ märk ja rinnalint on vormipluusidel juba peale õmmeldud, neid eraldi tellima ei pea. 

Tellime ainult need vormid, mille eest on tähtajaks tasutud!

Küsimuste tekkimisel palun helista ESÜ kontorisse halduskoordinaatorile telefonil 58958065 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..