Noortekogu 24.-26.11.2017 - Eesti Skautide Ühing

Ühel novembrikuisel nädalavahetusel kogunesid ESÜ noored Otepääle Sokka puhkekeskusesse – algas vanemsakautidele ja ränduritele suunatud Noortekogu.

Kõik tundsid end seal kui omas kodus juba esimesel õhtul kui välissuhete juht Sander tutvumismänge tegi. Kui kõik olid juba üksteisega tuttavaks saanud, istuti koos maha ja aeti juttu hiliste öötundideni. Järgmise päeva hommikul ootas osalejaid huvitav väljakutse – välja tuli mõelda oma unistuste üritus ning selle korralduslik pool. Kõige rohkem nalja pakkus unistuste ürituse reklaami filmimine ja hiljem teiste videote vaatamine. Tuju tegi heaks ka põnev ja maitsev söök. Õhtul osaleti vaimse tervise töötoas ning et öisteks juttudeks energiat jätkuks, sai ka suu magusaks. Pühapäeval võttis ürituse kokku ESÜ juhatus, andes noortele oma tegemistest rohkem aimu läbi neile omase huumoriprisma ning jututubade. Samuti selgusid järgmise aasta Noortekogu korraldajad – Rebekka, Jane-Ly, Marilise ja Ann.

 

Kohtumiseni juba järgmisel Noortekogul! :)

Grete, Rauno, Katriin, Annika, Kerli ja Katri