Anton Õunapuu nimeline karikavõistlus - Eesti Skautide Ühing

11. novembril toimus Tallinna vanalinnas Anton Õunapuu nimeline karikavõistlus, mille korraldajaks oli sel aastal lipkond Saturn. Karikavõistlusega tähistati Anton Õunapuu, Eesti skautluse alusepanija, sünnipäeva ning lisaks suurendati noorte omavahelist koostööd.

Üritusest võttis osa 33 vaprat noort, kes liikusid 3-4 liikmelistes meeskondades. Matkal oli võimalik läbida kokku 32 punkti. Punktide hulka kuulusid mitmed loogikal ja osavusel põhinevad ülesanded (mõistatused, labürint), sportlikud ülesanded (takistusrada), pildistamisülesanded ning skautlikud ülesanded (sõlmed, lõkked, KIMi mäng). Lisaks oli vaja osalejatel vastata mitmetele küsimustele Anton Õunapuu kohta. Matk lõppes Tallinna tudengimajas, kus söödi suppi ning toimus autasustamine.

Tasavägisel võistlusel osutus rändkarika võitjaks meeskond üksusest Saturn, kelle korraldada jääb ka järgmise aasta karikavõistlus. II ja III koha said meeskonnad üksusest Siil. Palju õnne kõikidele meeskondadele!

 

Eesti Skautide Ühing tänab korraldusmeeskonda eesotsas peakorraldaja Georgi Lugovskoiga toreda ürituse eest!

 

Ürituse läbiviimist toetas: