Iga nelja aasta tagant toimub Maailmajamboree on unustamatu elamus, kuhu tuleb üle 30 000 skaudi üle maailma. Järgmine Maailmajamboree toimub 2019. aastal USAs, Lääne-Virginias Summit Bechtel laagrikohas.

Ka Eestist on sinna oodatud esindusüksus, mis koosneb osalejatest (laagri toimumise ajaks 14-17 aasta vanused skaudid) ja vabatahtlikest (laagri toimumise ajaks täisealised skaudid). NB! Iga skaut saab vaid kord elus osaleda Maailmajamboreele, sest igas laagris on määratud vanusepiirid nelja aasta lõikes.

Kõigi heaolu ja mineku eest vastutab esindusüksuse juht Tuuli Land ja skautidele on salgajuhiks Jane-Ly Tammekivi.

Tule ka! Kandideerima on oodatud kõik, kes soovivad oma maailmapilti avardada ja tutvuda skautidega üle maailma.

Kandideerimissoov saada esimesel võimalusel (aga hiljemalt 1.12.2017) aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., ning kirjelda lühidalt kes oled ja sellest, miks Sa tulla soovid.

Lisainfo: https://www.skaut.ee/et/uritused/laagrid/24-maailmajamboree-usas

Küsimuste korral kirjuta julgelt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.