Teisipäev oli suurlaagris pühendatud tervisepäevale, mille raames toimusid tervist ja energiat andvad tegevused. Noortel oli võimalik valmistada endale vannipalle, hambaharjakotti, looduslikku nuustikut ning näpuvurri. Toimusid erinevad põnevad töötoad teemadel toitumine, loomad, keskkond, inimese siseelu, uni, jooga ja meditatsioon. Kohapeal tutvustas NeighBar’i meeskond, mis on tänavasport, demonstreeriti erinevaid trikke ning lasti noortel endil neid järgi proovida. Lisaks said noored proovida fotojahti koos meeskonnaga, teha maitsvaid taimseid burgereid ning tervislike magusaid ampse. Õhtul toimus peaskaudi krossijooks, mille eesmärk oli võistlejatel edestada peaskaut Siimon Haamerit 3,4 km jooksus.

Selleks, et toetada noorte oskust panustada nii iseenda, oma lähedaste kui ka kogukonna hüvanguks, kandis kolmapäev suurlaagris heateopäeva nime. Andmaks oma panus kogukonna vajadustele, said sel päeval kõik noored ehitada loomade varjupaikadele vajalikke väike-ehitisi– valmisid näiteks ronimispuud, koera rambid, loomade pesad, mis antakse kodutute loomade varjupaikade organisatsioonile, kes korraldab nende jagamise üle Eesti asuvatele loomade varjupaikadele. Mõeldes globaalsetele vajadustele, pöörati laagris tähelepanu ülemaailmsele prügi rohkusele, õpetades töötoaga noori tegema prügist mitmeid vajalikke tarbeesemeid. Märkamaks ja tunnustamaks noorte endi poolt juba tehtavat, oli laagris avatud heade soovide stend, kuhu julgustati iga noort kirjutama häid mõtteid, mis inspireeriks nii end kui teisi soovile saada iga päevaga paremaks kui olime seda eile. Heateo päeva tulemusel kogesid noored, kuidas ühendades igaühe väike heategu saab sellest suur ühiskondlik muutus. Heateo korras oli suurlaagris alates kolmapäevast abiks tegevust mitmekesistamas ka Ühendkuningriigi sõjaväelased, kes on osa Eestis olevast NATO pataljonist. Briti sõjaväelased tutvustavad noortele kaasaegset sõjavarustust, aitavad korraldada ja õpetada ka erinevaid looduses toimetulekuks vajalikke oskusi.

Neljapäev oli pühendatud ekstreemtegevustele ja skautlusele omasele seiklusele. Üles oli seatud 260-meetrine zip-line, atraktsioon, kus on võimalik teha mööda trossi õhusõit üle laagri südames asuva paisjärve. Teadaolevalt on tegu üle Eesti pikima sarnase atraktsiooniga. Zip-line ehitasid skaudid, kes on läbinud selleks eraldi väljaõppe. Noorte füüsise proovilepanekuks oli üles seatud kõrgseiklusrada. Samuti oli avatud ka seiklusrada, mille rajasid suurlaagrisse tulnud Valgevene skaudid. Lisaks oli laagrialal veel üles seatud mitmeid tegevuspunkte. Uudse kinoelamuse sai metsalaagri 5D kinos, kus ka lastel endil oli võimalik tekitada filmivaatajatele eriefekte, et luua maksimaalselt tõetruu ja seikluslik filmivaatamiselamus. Moodsad tehnoloogilised lahendused kombineerituna traditsioonilistest skautlikest metsatarkustest ja- oskustest lõid kokku ühe seiklusliku laagripäeva.

Reedel, laagri viimasel täispikal päeval, looduspäeval, õpitakse, kuidas looduses liikuda, millest looduses süüa-juua teha saab ning proovida saab ka geopeitust või GPS-ristsõna lahendamist nõudvat meeskondlikku mängu.