Eesti skautidel on Instagram!         - Eesti Skautide Ühing

Eesti Skautide Ühing sai endale Instagrami. Nüüdsest saad end veel paremini kursis hoida sellega, mis skautluses toimub ja millega teised skaudid tegelevad - jagada ja saada inspiratsiooni.
Jälgi meid Instagramis - EestiSkautideÜhing: https://www.instagram.com/eestiskautideuhing/

Kõik saavad anda oma panuse ESÜ Instagrami - postita hashtagiga #skaudid ja ka sinu pilt võib sattuda ESÜ Instagrami lehele, sest parimad pildid taaspostitatakse. Kui Sinu konto on privaatne, siis selleks, et ESÜ kontolt Sinu hashtagiga pilti näha ja uuesti postitada, peab ESÜ Instagram Sind vastu jälgima, võta siis taotlus vastu.      

Mis on üldse Instagram? See on internetipõhine fotojagamise keskkond, mis võimaldab kasutajal jagada pilte ja videoid, kas avalikult või privaatselt.         

Milleks Eesti skautidele Instagram? Instagrami kasutab märkimisväärne hulk noori nii Eestis kui välismaal. ESÜle loodi Instagram, et võimaldada skautidel veelgi paremini üksteise tegevustega kursis olla ning selleks, et toetada skautluse sõnumite levimist ka organisatsioonist väljaspoole. Soovime jõuda selleni, et ESÜ Instagrami pildivoos kajastuks kõigi ESÜ üksuste tegemisi!

Inspiratsioon ja motivatsioon skautidele Instagrami konto tegemiseks tuli Islandil Young Spokesperson koolitusel osalenud Põhjala skaudilt Annika Annuselt. Koolituse raames pidi iga osaleja looma oma miniprojekti, mida koju tulles ellu viia ja Annika võttis oma südame asjaks luua Eesti skautidele Instagram, et teha skaudid rohkem nähtavaks, kuuldavaks ja paremini mõistetavaks.

Eesti Skautide Ühingu Instagrami konto haldamisega tegelevad Annika Annus (Põhjala), Grete Maidla (Põhjala) ja Jane-Ly Tammekivi (Okaskannel). Meeskonda toetavad suhtlusjuht Liisa Kõrgessaar ja programmi- ja koolituskoordinaator Karin Meikas. Kui oled kirglik skaut, tunned huvi fotograafia vastu, tahad jagada inimestega oma visiooni skautlusest, tahaksid liituda meie tiimiga ja pühendada sellele oma aega siis võta mõnega meist ühendust.  

Ja nüüd kõik Instagrami Eesti skaute jälgima!