ESÜ sünnipäev ja uus skaudikeskus - Eesti Skautide Ühing

10.06.2017 tähistas ESÜ oma 22. sünnipäeva uues Tallinna skaudikeskuses aadressil Juurdeveo 22A-2. Sünnipäevaga avasime uksed ametlikult kõigile. Pidu oli vahva - oli külalisi nii meilt kui mujalt, sai maitsta meie enda kodukokkade tehtud toite ning veeta mõnusalt aega nii vanade kui uute sõprade seltsis. Külas käis ka improtrupp Impeerium koosseisus Tarvo Krall ja Erki Aule, kes naerutasid meid oma loominguliste etteastetega.

Skaudikeskus ei valminud aga niisama, selleks andsid oma panuse nii eraisikud kui firmad.

Firmadest toetasid meid: Eesti Ameerika Fond ja Ago Ambre, Kohila Vineer OÜ, Pro PMK OÜ, Saint-Gobain Ehitustooted AS, Bauhof Group AS, Lincona AS, Vennad Dahl AS, AS Ottender&Valgemäe ja Akzo Nobel Baltics AS.

Eraisikutest toetajad olid: Katri ja Ott Pruulmann, Kristjan Pomm, Siim Maripuu, Helge ja Tiit Maripuu, Eneli Raal, Joel Mitt, Jüri Ehandi, Siim Kala, Siimon Haamer, Monika Iskül, Jürgen Rekk, Küllike Villa, Sulev Ulp, Noorteühendus Saturn, Marianne Jürgenson, Liisa ja Geido Kõrgesaar, Siim Pruulmann, Kristjan Tedremaa, Mait Land, Ragnar Luup, Rein Luuse, Liina Land ja Kristi Loide.

Vabatahtlikuna juhtis kogu skaudikeskuse ehitustöid Jüri Ehandi.

Kes ei ole veel uues skaudikeskuses käinud, siis meie uues kodus on olemas suurem saal, kus on võimalik viia läbi koondusi ja koolitusi, koosolekuruum, väike raamatukogu ning laoruum. Loodame, et kõik skaudiüksused nii Tallinnast kui mujalt võtavad uue kodu rõõmuga vastu ja leiavad tihti tee sinna, kasvõi lihtsalt niisama olemiseks.

Suur-suur aitäh kõigile toetajatele! 
Tulge meile külla!