Young Spokesperson Training - Eesti Skautide Ühing

19.-24. aprillil Islandil toimunud Young Spokesperson Trainingust võttis osa 50 skauti enam kui 20 riigist, nende seas ka meie skaudid Annika Annus (Põhjala) ja Andrei Gromov (Saturn).

 

Koolitus kestis kokku kolm päeva ning leidis aset Úlfljótsvatn skaudikeskuses. Young Spokesperson Training eemärk oli koolitada skautlusest eesträäkijaid ning sel korral keskenduti erinevate kommunikatsioonivahendite kasutamisele. Osalejatel oli võimalik ammutada uusi teadmisi kommunikatsiooni valdkonnas, rakendada neid grupitöödes ning individuaalselt, mängida läbi raadio- ning teleintervjuud ja saada inspiratsiooni teistelt osalejatelt.

Ka lõbusad vabaajategevused olid tagatud - alustades lühikesest skautlikust matkast kohaliku mäe otsa kuni kultuuride õhtuni, kus kõik kommunikatsioonisuperkangelaste kostüüme kandsid.

Kindlasti tulid meie osalejad tagasi suure teadmiste ja kogemuste pagasiga ning inspireerituna teistest skautidest üle Euroopa, kel kõigil ühine eesmärk ja skautlus südames.

 

Osalejad tänavad selle imelise võimaluse eest!