Tagametsa on suveks valmis - Eesti Skautide Ühing

Ilus ilm, igati lahe ja töökas seltskond, hea söök ja soe saun ning kõik kokku üks mõnus metsanädalavahetus Tagametsa talgute näol sai toimuma 6.-7. mail 2017. Tehtud sai palju: majaesise lipumasti puhastamine ning lipurivi mastide langetamine, lühemakssaagimine ja uuesti püstitamine, mis oli ühtlasi ka selle aasta Teeme ära üks teemadest; langenud puude ja okste koristamine ning saagimine; küttepuude tegemine;  

mutimullahunnikute laialiajamine; neljatuule kuivkäimla uste jm renoveerimine; metsaraja saunasilla parandamine; Metsakodu tare ja Legola uute treppide ehitamine; Metsakodu tare suurpuhastus ja raamatukogu sorteerimine ning vanapaberi viimine jäätmejaama; Atsi tare koristamine; jahilossi akende pesemine; jahilossi sahvri riiulite valmisehitamine ja muu mööbli kokkupanemine; nõudekapi teisaldamine ja nõude sorteerimine; linnupeletajate paigaldamine jahilossi sissekäigutrepi kohale; õuelaudade ja pinkide lihvimine ning pinoteximine; treppistete värvimine; ujumissildade vette- ja tammi allalaskmine; paisupaagi puhastamine; sauna teeraja vahetükkide ehitamine ja paigaldamine;  mänguväljaku kaardistamine ning veel omajagu väiksemaid töid.

Väga-väga asjaliku talgumeeskonna moodustasid: Ragnar Luup (PSGM), Karin Meikas (büroo), Monika Iskül (Okaskannel), Eerik Karlson (Okaskannel), Rauno Arumägi (Okaskannel), Jane-Ly Tammekivi (Okaskannel), Valdik Kask (Okaskannel), Kaivo Õismaa (suurlaagri staap), Tarmo ja Mare Oidekivi (PSGM), Margo Sall (Rakvere), Madis Rahumägi (Tondisalu), Jüri Ehandi (Tormilind), Maimu Nõmmik (Tormilind), Ragne Kukk (Tormilind), Margit Meltsas (Tormilind), Urmo Kesküla (Tormilind), Eero Elenurm (Tormilind), Helen ja Marko Pill (TSGM), Ene-Ly Lehtmaa (Tuulemetsa) ja Marju Riiel (Tuulemetsa) ning lapsed Anita Laura Iskül, Marleen Tammaru, Merili Meltsas, Enrik Elenurm, Kerttu Meikas, Liisa, Mihkel ja Madis Kesküla, Karl August Nõmmik, Mai ja Uku Oidekvi ning Meelis ja Madis Pill. 

Tegime taas ära! Tagametsa tänab, kohe väga!

Vaata pilte talgutest Tagametsa laagrikeskuse Facebooki lehelt

Täname oma toetajaid ja koostööpartnereid: Hasartmängumaksu Nõukogu ja Teeme ära. 

 

Sirje Pool
Tagametsa talgute peakorraldaja