TALIMÄNGUD 9.-11. veebruar 2018

Talimängud tulevad taas!

OSALEJAD/SIHTGRUPP:
Oodatud on kõik skaudid, vanemskaudid ja rändurid ehk ESÜ liikmed vanuses 11+. Tule üksi ja saa uusi tuttavaid või kutsu sõber kaasa!

TEGEVUS/EESMÄRK:
Talimängud on iga kahe aasta tagant toimuv üritus, mis toimub juba kuuendat aastat. Olles suunatud just skautidele, vanemskautidele ja ränduritele, annavad Talimängud võimaluse veeta meeleolukas nädalavahetus koos omaealiste uute ja vanade sõpradega.
Ürituse idee on enda arendamine läbi erinevate sportlike ja talviste tegevuste. Oma oskusi, nutikust ja kiirust saab proovile panna nii talvisel matkal kui ka paljudes individuaalsetes mängudes. Toimub ka disko ning samuti orienteerumise õpituba. Erinevalt eelnevatest talimängudest toimub ka põnevust pakkuv ning salapära tekitav ÖÖ-mäng. NB! Igal üksusel palume eelnevalt ette valmistada väikene etteaste/lõkkenali teemal: Tutvusta enda üksust läbi sportliku tegevuse.
Loodame, et lahkud ürituselt suure inspiratsioonipahvaku, uute kogemuste ja sõpradega!

TOIMUMISKOHT/TRANSPORT: Sel korral toimuvad Talimängud Jõgeval (Virtuse spordiklubi, Aia 40, Jõgeva). Tallinnast ja Tartust saab kohale ka ühistranspordiga, kuid auto olemasolul võid mugavalt ka sellega kohale tulla. ESÜ ei organiseeri ega hüvita transpordikulusi!

AJAKAVA:

Reede 9.02.18
18.00-20.00 - saabumine laagrisse
    Orienteerumise õpituba neile, kes juba kohal
    Õhtusöök
20.00 - vahva lõkkeõhtu
Lõbus, lühike rändurite programmi tutvustus
ÖÖmäng
00.00 - öörahu

Laupäev 10.02.2018
8.00 - mõnus äratus ja maitseb hommikusöök
10.00 - matk - Kes on kõige targem
17.00 - individuaalsed mängud
Õnnis õhtusöök
20.00 - mängime ja õpime koos
21.00 - Disco
00.00 - Öörahu

Pühapäev 11.02.2018
8.00 - lõbus äratus ja keelt allaviiv hommikusöök
9.30 - laagri lõpetamine
11.00 - koristamine, pakkimine
Kõhtu täitev take away lõuna
12.00 - uute ja vanade sõprade kallistamine

NB! Tegemist on üldise ajakavaga, korraldajad jätavad endale õiguse teha vajadusel muudatusi!

VARUSTUS:
✓      Magamiskott + alus
✓      Kaelarätt + vormipluus
✓      Vormi juurde kuuluvad pikad ja/või lühikesed musta värvi püksid/seelik
✓      Soe jope + villane kampsun
✓      Dressid vm mugavad riided
✓      T-särgid + tuduriided
✓      Aluspesu
✓      Puuvillased + villased sokid
✓      Vihmakindlad riided ja jalanõud
✓      Matkasaapad
✓      Vahetusjalanõud
✓      Saunalina + käterätik
✓      Hügieenitarbed (seep, hambahari + pasta)
✓      Isiklikud ravimid + plaastrid
✓      Käekell
✓      Taskuteatmik/märkmik + KIRJUTUSVAHEND
✓      Taskuraha
✓      Soojad riided matka jaoks
✓      Kompass
✓      Seljakott matkale
✓      Toidunõud matkale

REGISTREERIMINE: Registreerimine kestab kuni 1. veebruarini või kuni vabade kohtade olemasoluni. Registreerumise kinnitab osalustasu tasumine. Üritusele registreerimisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel ning üritusel tehtavate piltide ja videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamiseks.

Grupiregistreerimise soovil palun anda sellest märku Karinile (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

OSAVÕTUTASU:
14.11.2017 – 15.01.2018 – ESÜ aktiivsele liikmele 10€; mitteliikmele 25€
16.01.2018 – 01.02.2018 – ESÜ aktiivsele liikmele 15€; mitteliikmele 25€
Soodusperioodil on ESÜ aktiivsetel liikmetel võimalik kasutada peresoodustust. Kui ühest perest tuleb üritusele mitu inimest, on osavõtutasud järgmised: 1.liige 10€; 2. liige 8€; 3.liige 6€

Iga 10 noore kohta saab 1 juht üritusele tasuta.
Tasu sisaldab majutust, toitlustust ja programmi. Osavõtutasu palume üle kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Talimängud 2018" üksuse nimi ja osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate.
*ESÜ aktiivseteks liikmeteks loetakse neid liikmeid, kes on esitanud ESÜ liikmeankeedi ja tasunud jooksva tegevusaasta liikmemaksu.

LISAINFO: Rebekka Vainov, infojuht, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ÜRITUST TOETAVAD: Hasartmängumaksu Nõukogu ja Haridus- ja Teadusministeerium, Pandipakend, Exit Room.

Ürituse kuupäev 09.02.2018 18:00
Ürituse lõpukuupäev 11.02.2018 12:00
Registreerimise alguse kuupäev 15.11.2017
Kohtade arv 81
Registreerunud 79
Saadaval kohad 2
Lõpukuupäev 01.02.2018 23:55
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.