LÄÄNEMAA SÜGISRETK 26.-28.08.2016

Läänemaa sügisretk on Lääne Skautide Maleva poolt korraldatav piirkonna suurim üritus, mis 2016. aastal saab toimuma traditsioonilise matka vormis. Seekordne matk erineb eelnevatest ka marsruudi poolest – seekord alustame teekonda Uuemõisast ning liigume sealt Ridala valla mereäärsematele aladele.
Matkale antakse start reede, 26.08 pärastlõunal Uuemõisa Konsumi parklas.

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Matkale ootame skaute, skaudisõpru ja kõiki teisi matkahuvilisi, kel vanust vähemalt 15 aastat. Matkal osaletakse võistkondadega, ühes võistkonnas võib olla 4-8 matkalist, kellest vähemalt üks peab olema täisealine.

TEGEVUS/EESMÄRK: Traditsioonilisele matkale lisavad põnevust õpetlikud ning osalejate teadmisi-oskusi testivad tegevuspunktid. Seekordne sügisretk sobib suurepäraselt noorematele matkajatele, sest aega matkaraja 50km läbimiseks on piisavalt, et vahepeal saaks ka Läänemaa kaunist loodust imetleda ning tulemust toovad eelkõige head sooritused erinevates tegevuspunktides.

VARUSTUS: Matkale tuleb kaasa võtta piisavalt süüa-juua kahe toidukorra jaoks (esimese päeva õhtusöök ja teise päeva hommikusöök) ning soovi korral ka muud näksimist. Teise päeva lõuna- ja õhtusööki pakutakse korraldajate poolt. Veepudeleid saab täita tegevuspunktides. Rühma peale tuleks kaasa võtta vähemalt kaks täislaetud (ja vastupidava) akuga mobiiltelefoni. Samuti tuleks matkakotti mahutada soojemad/vettpidavad riided, ööbimiskoha ehitamiseks vajaminev varustus (nöör, kile) ning magamiskott ja -alus. Skautlikule üritusele kohaselt palume osalejatel kanda kaelarätti.

REGISTREERIMINE: Registreerimine on avatud kuni 15.08.2016 või kuni kohti jätkub. Võistkonna juht saab alljärgnevas registreerimisvormis kirja panna kogu oma meeskonna ning kinnitada, et vähemalt üks matkalistest on täisealine. Registreerimise kinnitab osalustasu laekumine ESÜ arvele.

OSAVÕTUTASU:
08.07-01.08 on osavõtutasu ESÜ liikmetele* 10€ ning mitteliikmetele 20€.
02.08-15.08 on osavõtutasu ESÜ liikmetele* 15€ ning mitteliikmetele 30€.

Osavõtutasus sisaldub muuhulgas toitlustus ja soovijatele transport lõpp-punktist retke alguspunkti Uuemõisas. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, selgituse lahtrisse märkida “Läänemaa sügisretk", võistkonna nimi ning osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kantakse.

NB! Soodustusi saavad ja ESÜ aktiivseteks liikmeteks loetakse neid liikmeid, kes on esitanud ESÜ liikmeankeedi ja tasunud jooksva tegevusaasta liikmemaksu (5€) ning maksnud ürituse osavõtutasu.

Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse lapse osalemisega matkal.

Osavõtutasu kuulub tagastamisele avalduse alusel ESÜ haldusjuhile (haldus@skaut.ee) kuni esimese registreerimistähtaja lõpuni. Hilisem tagastamine toimub ainult põhjendatud avalduse alusel ESÜ haldusjuhi otsusel.

*ESÜ liikmeks astumiseks täidetava avalduse info siin ning liikmemaksu tasumise info siin.

LISAINFO:
 Läänemaa Sügisretke peakorraldaja liis.liisnelis@gmail.com, tel 5552 4706.

Ürituse lehekülg Facebookis: https://www.facebook.com/events/236955006658222/

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Hasartmängumaksu Nõukogu, Lääne-Nigula Vallavalitsus.

Ürituse kuupäev 26.08.2016
Ürituse lõpukuupäev 28.08.2016
Registreerimise alguse kuupäev 08.07.2016
Kohtade arv 15
Registreerunud 4
Saadaval kohad 11
Lõpukuupäev 15.08.2016 23:55
Asukoht
Läänemaa
Lääne maakond, Eesti
Läänemaa
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.