ESÜ 25 Tähtpäevalaager 9.-12. juuli 2020-Laagrid - Eesti Skautide Ühing

ESÜ 25 Tähtpäevalaager 9.-12. juuli 2020

Tähtpäevalaager saab toimuma, et tähistada ühiselt ESÜ 25. sünnipäeva, meenutada ESÜ loomust ja arengut ning seada tulevikusihte järgnevateks aastakümneteks. Eelkõige on plaanis siiski olla mõnusasti koos, tunda rõõmus skautlusest, nautida Tagametsa loodust ja õppida selle kõige juures midagi uut.

OSALEJAD/SIHTGRUPP: ESÜ liikmed alates 6. eluaastast.

TEGEVUS/EESMÄRK:

Laagri kava lähtub meie senistest tavapärasematest laagritest keskendudes ESÜ loomisele ja ajaloole. Seetõttu on näiteks matkapunktideks väljavõtted meie parimatest matkadest. Lõkkeõhtud on planeeritud ESÜ ajalugu tutvustavana, samuti üksuste etteasted. Üheks oluliseks põhimõtteks laagri korraldamisel on ka anda osalejatele piisavalt vaba aega, et all-laagrites olla, neid täiendada ja arendada, seda eriti laagri lühidust arvestades.

Laagri programm hõlmab poolepäevast matka, lõkkeõhtuid, traditsioonilist skaudilaata, peaskaudi krossijooksu ja Tagametsa skautlikku filmifestivali.

Toitlustamine on planeeritud all-laagrites.

ÜLDINE PÄEVAKAVA:

9. juuli - saabumine, telkide püstitamine ja laagri pidulik avamine

10. juuli - esimene tegevuspäev - matk, üksuste etteasted

11. juuli - kolmas tegevuspäev - erinevad seiklus-ja meeskonnaülesanded, skaudilaat

12. juuli - laagri pidulik lõpetamine, laagriala pakkimine, lahkumine

Detailne päevakava lisandub juunis 2020.

REGISTREERIMINE: registreerimine avatakse 02.09.2019 ning see on avatud kuni 30.06.2020. Pane ennast kirja vajutades allolevale nupule „Registreeri (üks)“, „Registreeri (grupp)“ abil avaneva vormi kaudu. Registreerimise kinnitab osavõtutasu laekumine ESÜ kontole.

NB! Üritusele registreerumisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel ning üritustel tehtavate piltide ning videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamisega.

OSAVÕTUTASU:

• 01.10.2019-01.02.2020 - 50€ (ESÜ aktiivsed* liikmed). Teisele perekonnaliikmele 40€, kolmandale 30€, neljandale ja enamale 20€. Iga 10 noore kohta saab 1 vastutav juht laagrisse tasuta (vähema arvu noorte puhul soodustus 50%).
  • 02.02-01.06.2020 - 70€ (ESÜ aktiivsedliikmed). Teisele perekonnaliikmele 56€, kolmandale 42€, neljandale ja enamale 28€. Vastutav juht soodustus 50% (hind 35€).
  • 02.06-30.06.2020 - 100€ (ESÜ aktiivsedliikmed) peresoodustust ei ole. Vastutav juht soodustus 50% (hind 50€).
  • 3- kuni 5-aastased ESÜ ja juhtide lapsed saavad laagris osaleda tasudes 5€, alla 3-aastased juhtide lapsed osalevad üritusel tasuta. Kõik lapsed tuleb ka üritusel osalejateks registreerida.

Osavõtutasu mitteliikmele on kogu perioodi vältel 150€.

* ESÜ aktiivseteks liikmeteks loetakse neid liikmeid, kes on esitanud ESÜ liikmeankeedi ning tasunud jooksva tegevusaasta liikmemaksu.

Soodushind kehtib vaid juhul, kui lisaks registreerimisele on laekunud soodusperioodi lõpuks ka osavõtutasu (va erijuhud - kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse JÜRIPÄEV / üksuse nimi / osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kantakse.

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni 30.06.2020. Selleks tuleb saata vastavasisuline avaldus ESÜ haldusjuhile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Hilisem tagastamine toimub erandkorras ainult põhjendatud avalduse alusel ESÜ haldusjuhi otsusel.

NB! Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel, sh võib ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada oma teavitustegevustes.

LISAINFO: Laagrit korraldab ESÜ juhatus, peakorraldaja juhatuse esimees, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja teadusministeerium.

Ürituse kuupäev 09.07.2020
Ürituse lõpukuupäev 12.07.2020