ELLUJÄÄMISMATK 9.-10. veebruar 2019

Esimest korda ESÜ ajaloos toimub vanemskautidele ja ränduritele Ellujäämismatk.

TEGEVUS/EESMÄRK:  Osalevatel meeskondadel (3-5 liikmelised) on võimalus end proovile panna öises talvematkas. Matka ajal tuleb osalejatel läbida erinevad ülesanded nagu näiteks tule tegemine, lumest küünlamaja ehitamine, vibu laskmine, priimuse tegemine ja  päästeoperatsioonis osalemine. Kõik matka lõpetajad saavad premeeritud. Laagri eesmärk on panna proovile noorte (alates vanemskaudi ealistest) ellujäämisoskusi ja vajadusel arendada neid oskusi läbi tegevuspunktides osalemise.

AJAKAVA:

9. - 10. veebruar 2019
19.00 Kogunemine Vääna Seltsimajja
20.00 Õhtusöök
21.00 Start Vääna Seltsimajast (igal võistkonnal on kindel stardi aeg, mis teatatakse neile 2. veebruaril)
Öösöök
12.00 Finish, autasutamine
Hommikusöök
Soovijad võivad magada
16.00 Viimane võimalus lahkuda

VAJALIK VARUSTUS:

• toidunõud, (soovi korral oma söök matkale),
  • vastavalt ilmale riietus,
  • kompass,
  • taskulambid,
  • helkurid

ÖÖBIMINE: Matka ajal organiseeritud ööbimist ei toimu. Osalejatel on võimalus magada finišis. Magamisvarustuse saab jätta starti.

TRANSPORT: Võimalus on saabuda ja lahkuda ühistranspordiga. Busside ajad täpsustame jaanuaris 2019. Autoga tulijatel on võimalik parkida Vääna Seltsimaja juures (korraldajad ei vastuta pargitud autode eest).

REGISTREERIMINE: Registreerimise alguskuupäev on 20. november 2018, registreerimiseks vajuta lehe allservas nuppu "Registreeri (üks)", mis antud juhul tähendab ühte meeskonda (3-5 liikmeline). Registreerimine kestab kuni 15. jaanuar 2019 või kuni kohti jätkub (matkal saab osaleda kuni 6 meeskonda). Üritusele registreerumisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel ning üritustel tehtavate piltide ning videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamiseks. Üritusel osalemise kinnitab õigeaegselt tasutud osavõtutasu (tähtaeg 15.jaanuar).

PS: Tegemist on öise matkaga, mistõttu peavad kõik meeskonna liikmed olema 16-aastased või peab olema meeskonnas vähemalt üks täisealine osaleja. Kui meeskonnas on alla 16-aastaseid osalejaid, tuleb enne matka lapsevanemal täita ning allkirjastada tõend, et laps osaleb matkal ning lisada ka matka ajal vasttava inimese andmed. Täidetud ja digitaalelt allkirjastatud tõend palun saada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Tõendi näidis asub siin.

OSAVÕTUTASU:

• 15.11.2018 - 15.01.2019 - ESÜ liikmed* 20€ eurot (meeskonnaliikme kohta), mitteliikmed 40€ (meeskonnaliikme kohta).

Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, selgituse lahtrisse märkida “Ellujäämismatk", meeskonna nimi ning meeskonnaliikmete nimed, kelle eest raha üle kantakse.

* ESÜ aktiivseteks liikmeteks loetakse neid liikmeid, kes on esitanud ESÜ liikmeankeedi ja tasunud jooksva tegevusaasta liikmemaksu.

LISAINFO: Ellujäämismatka peakorraldaja, Margus Leidre, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel: 56 249 986

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Briti sõdurid Eestis, Vääna Seltsimaja, Haridus- ja Teadusministeerium

Ürituse kuupäev 09.02.2019 19:00
Ürituse lõpukuupäev 10.02.2019 16:00