NOORTEKOGU 24.-26.11.2017

Noortekogu tuleb taas!
Soovid leida lahedaid sõpru, saada uusi kogemusi, teada rohkem ESÜ tegemistest ja veeta üks vahva nädalavahetus?
Kui jah, siis Noortekogu 2017 ootab just Sind!

OSALEJAD/SIHTGRUPP:
Oodatud on kõik vanemskaudid ja rändurid ehk ESÜ liikmed vanuses 15-26.a. Tule üksi ja saa uusi tuttavaid või kutsu sõber kaasa!

TEGEVUS/EESMÄRK: Noortekogu 2017 on teist aastat järjest toimuv üritus, mis esimesel korral ülipositiivset tagasisidet sai ning tänu sellele taas aset leiab. Olles suunatud just vanemskautidele ja ränduritele, annab Noortekogu võimaluse veeta meeleolukas nädalavahetus endasuguste ägedate noorte seltsis.
Ürituse idee on noortelt-noortele ja vahva kogemus on tagatud. Osaleda saab erineva temaatikaga töötubades, proovida kätt millegi loomises või organiseerimises, panna end proovile meeskonnatöös, osaleda põnevates aruteludes ja seltskonnamängudes ning seda kõike muidugi läbi skautliku vaatenurga. Samuti on ees ootamas lühike aga äge matk ja võimalus kohtuda ESÜ juhatusega!
Loodame, et lahkud ürituselt suure inspiratsioonipahvaku, uute kogemuste ja sõpradega!

TOIMUMISKOHT/TRANSPORT: Sel korral leiab Noortekogu aset kaunis ja mõnusas Sokka Puhkekeskuses keset Valga maakonna ilusat loodust.
Tallinnast ja Tartust saab kohale ka ühistranspordiga, kuid auto olemasolul võid mugavalt ka sellega kohale tulla.
NB! Täida autos osalejatega kõik kohad, sest siis hüvitame Sulle ka kütuse. Sõida ettevaatlikult!
Kui Sul puudub transport, ära muretse, anna sellest meile teada ja me leiame lahenduse!

VAJALIK VARUSTUS: Paki kaasa toidunõud, hügieenitarbed, kaelarätt, soojad riided õues viibimiseks ja oledki valmis!
Magamiskotti ja -alust polegi sel korral tarvis :)

Kui aga kitarri mängida oskad, siis võid ka selle ühe mõnusa õhtu sisustamiseks kaasa haarata. Ja muidugi hea tuju!

REGISTREERIMINE: Registreerimine kestab 15.novembrini või kuni kohti jätkub.
Üritusele registreerimisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel ning üritusel tehtavate piltide ja videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamiseks.

OSAVÕTUTASU: Aktiivsele* ESÜ liikmele on üritusel osalemine sümboolse tasu, 5€ eest. Tasu sisaldab majutust, toitlustust ja programmi. Osavõtutasu palume üle kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Noortekogu" ja osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate.

*ESÜ aktiivseteks liikmeteks loetakse neid liikmeid, kes on esitanud ESÜ liikmeankeedi ja tasunud jooksva tegevusaasta liikmemaksu.

LISAINFO: Annika Annus, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kohtumiseni Noortekogul!

Ürituse kuupäev 24.11.2017
Ürituse lõpukuupäev 26.11.2017
Registreerimise alguse kuupäev 05.09.2017
Kohtade arv 35
Registreerunud 33
Saadaval kohad 2
Lõpukuupäev 15.11.2017 23:55
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.