Skautlemise Meistriklass 21.09, 12.10, 26.10 ja 15.-17.11

Skautlemise MEISTRIKLASSi 3. lend ootab osalejaid. Meistriklass koosneb kolmest laupäevast ja ühest nädalavahetusest, mille jooksul jagame teadmisi ja kogemusi skaudijuhtidele edukaks salga või üksuse juhtimiseks. Õppetöö jooksul toimub palju interaktiivseid tegevusi, mille käigus saavad ka veidi kogenumad ja juba tegutsevad juhid oma kogemusi jagada. Skautlemise MEISTRIKLASSI kursusest saab Sinu tugisüsteem, sõbrad ja tuttavad, kellega koos suuri tegusi ette võtta.

ÄRA UNUSTA, SKAUTLUSES EI OLE SA KUNAGI ÜKSI!

SIHTGRUPP: skautlemise MEISTRIKLASSi ootame salgajuhiks alustada soovivaid skaute ja vanemskaute või juba alustanud salgajuhte alates 12. eluaastast ning uusi või hiljuti alustanud täiskasvanuid skaudijuhte ja uusi vabatahtlikke. Loomulikult võib ka iga staažikam skaudijuht tulla osa võtmaomi teadmisi värskendama ning kogemusi jagama.

Iga MEISTRIKLASSI läbija saab endale skaudijuhi sertifikaadi, mis annab Sulle õiguse enda üle veelgi uhkem olla.

SISU: skautlemise MEISTRIKLASSIS õpetame täpselt seda, mida Sinul skaudijuhina vaja läheb. Me ei ütle Sulle kuidas teha, vaid anname juhised, kuidas Sa ise soovitud tulemuseni jõuad.

Meiepoolt edasiantavad teemad on jaotatud 4 kohtumiskorra peale. Lisaks saad enne MEISTRIKLASSI tulemist uurida, õppida ja testida teatud teadmisi spetsiaalses MEISTRIKLASSI e-õppe keskkonnas (täpsema info selle kohta saavad registreerujad septembris). Meie soovime Sinuga kohtuda kolmel laupäeval (21.09, 12.10, 26.10, ) ning kirsiks tordil veedame kõik üheskoos ka ühe mõnusa nädalavahetuse (15-17.11).

NB! Kui sa ei saa mõnel õppepäeval osaleda, siis palun anna sellest varakult teada, aga pane tähele, et kindlasti on vaja kohal olla viimasel pikal nädalavahetusel ning vähemalt kahel laupäeval ning iga puudutud laupäeva puhul on vaja teemad iseseisvalt kodus järgi õppida ning nende põhjal ka kodutöö teha.

OSAVÕTUTASU: skautlemise MEISTRIKLASSI osavõtutasu koosneb neljast osast. Iga laupäevane õppepäev maksab 5 € ning pika nädalavahetuse osalustasu on 10 €. Hind sisaldab programmi, koolitusmaterjale ja toitlustust. Osavõtutasu palume üle kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “skautlemise MEISTRIKLASS", mitme/milliste õppepäevade eest tasud ning osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate. Osavõtutasu on võimalik üle kanda korraga kogu koolitussarja eest (kokku 25€) või iga kord enne vastavat õppepäeva (5€+5€+5€+10€).

Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel sh võib ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada oma teavitustegevustes.

REGISTREERIMINE: Registreeruda saab kuni 15.09 või kuni kohti jätkub!  JÄRGNEVAD KOOLITUSED: Peale skaudijuhi sertifikaadi omistamist on Sul täisealisena täielik õigus asuda tegema METSAMÄRKI.

LISAINFO: koolitusjuht Ene-Ly Lehtmaa, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja teadusministeerium, Tallinna Spordi- ja noorsooamet.

Ürituse kuupäev 21.09.2019
Ürituse lõpukuupäev 17.11.2019