NÕUPÄEVAD 8.-10.09.2017 Tagametsas

Mis üritused järgmisel aastal toimuvad? Kes korraldab Kriimsilma laagrit? Ma ise tahaksin Kriimsilma laagrit korraldada! ESÜ sotsiaalmeedia saaks ikka olla nii palju parem ja juhatuse tegemistest ei ole mitte kunagi midagi kuulda! Kaugel on rändurite ja hundude programm? Olen kindel, et näen Suurlaagris ja Väikesaarel palju uusi tuttavaid, aga millal neid jälle näeks? Mul on nii palju häid mõtteid, kuidas Skautlust veel tuntumaks ja ägedamaks muuta, nii et liikmeskond hakkab kohe kasvama! Miks me igal aastal seda Jüripäeva korraldame, ma teeks parem rattamatka!

Kui ükskõik milline neist või sarnastest küsimustest on Sinu peast läbi käinud, pane oma kalendrisse juba kuupäevad 8.-10.september kirja ja sea sihtkohaks Tagametsa, sest just siis toimuvad skautide nõupäevad. Selleks, et saaksid kaasa rääkida ESÜs toimuvas ja saaksime ühiselt planeerida järgmisi tegevusi tule ise kohale ning võta kaasa ka oma üksuse teised juhid.

SISU: Päevakavaga alustame laupäeval kell 11.00 ning lõpetada on plaanis pühapäeval kell 14.00. Täpse päevakava lisame juba ürituse lähenedes, aga ülemised küsimused annavad päris mitu vihjet. Traditsiooniliselt plaanime end ka veidi koolitada, seda aga ebatraditsiooniliselt.
Eraldi toome välja esimese vihje laupäevaõhtuse programmi kohta: Otsi endas üles oma sisemine filmikangelane, tuhla kappides ja riietu nagu Hollywoodi või hoopis Bollywoodi staar filmilinal. Tõotab tulla seiklusterikas õhtu – elu nagu filmis.
Reede õhtul on üksustel võimalik korraldada oma koosolekuid ning soovijad saavad hilisõhtul saunatada. Reedel tulemisest palume registreerimisel teada anda, et saaksime arvestada toitlustusega.

AJAKAVA:

Laupäev - 09.09.2017
10.00 - 11.00   Saabumine, snäkk, kohv-tee
11.00 - 12.00   Koolituste tutvustamine
12.00 - 12.20   Tutvustusürituste korraldamine
12.30 - 14.00   ESÜ ürituste kava 2018-2019 ja arutelu
14.00 - 15.00   Lõuna
15.00 - 16.30   Koolitus 1.osa
16.45 - 19.00   Koolitus 2.osa
19.00 - ...        Õhtusöök ja peale seda OLE OMA FILMISTAAR

Pühapäev - 10.09.2017
09.00 - 10.00   Hommikusöök
10.00 - 12.00   Rändurite programm
12.15 - 13.00   Välisüritused
13.00 - 14.00   VABA MIKROFON (soovitused, mõtted jne)
14.00 - 15.00   Lõunasöök ja lõpetamine

Lisaks nõupäevadele toimub Tagametsas samaaegselt ka Uute vabatahtlike/skaudijuhtide Metsalaagri koolitus – võta kaasa ka sõber, kelle tahad skautlusse kaasata!

TRANSPORT: Ühest piirkonnast tulejatel palume autoga tulemisel koopereeruda. Transpordikulud kompenseerime. Selleks tuleb pärast üritust toimetada ESÜ kontorisse kuluaruanne koos sõidupiletite või kütusetšekiga – vaata täpsemalt aruande esitamisest siit. Rongiga tulejatele saame vajadusel Türile vastu tulla – anna sellest soovist palun registreerimisel teada ning lisa kommentaaride lahtrisse juurde ka Türile saabumise kellaaeg.

REGISTREERIMINE: registreerimine on avatud kuni 01.09.2017. Pane ennast kirja vajutades allolevale nupule „Registreeri (üks)“. Registreerimisel märgi kindlasti ära, millistel päevadel osaleda planeerid.
Üritusele registreerides nõustutakse osalemisega üritusel, sh või ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada oma teavitustegevustes.

OSAVÕTUMAKS: Nõupäevadel osalemine on tasuta.

LISAINFO: peakorraldaja Siim Maripuu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja koolitusjuht Marju Riiel, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Hasartmängumaksu Nõukogu

Ürituse kuupäev 08.09.2017
Ürituse lõpukuupäev 10.09.2017
Kohtade arv Piiramata
Registreerunud 44
Lõpukuupäev 01.09.2017 23:55
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.