Koolitussari INSPIRATSIOON 3. märts 2019

Oled juht ja vajad uusi ided vahvateks mängudeks

ning tunned, et soovid kellegagi jagada

oma muresid ja rõõme - see on SINU üritus!

AEG: 3. märts 2019
Skaudimaja ootab Sind alates 10.30-st,  ürituse ametlik algus on kell 11.00. Palun ära hiline! Planeeritud lõpp on kell 18.00.

KOHT: Tallinna Skaudimaja, Juurdeveo 22a-2, Tallinn

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Üritusele on oodatud kõik ESÜ juhid ja liikmed alates 18. eluaastast.

TEGEVUS/EESMÄRK: Üritusel räägime Ene-Ly ja Katri juhitud vestlusringides oma muredest, rõõmudest, õppetundidest ja edulugudest - see on koht just üksteiselt õppimiseks. Lisaks mõnusatele ja motiveerivatele vestlustele õpime kõik koos improspetsialist TOIVO VÄRBULT* mõned vahvad mängud, mida koondustel-kohtumistel kasutada.

* Toivo Värbu on Ruutu10 improviseerija ja asutaja-liige, kes veetis 2015 aasta suve maailmakuulsa iOTheater´i intensiivkursusel. Olles 6 aastat improvisatsiooniga tegelenud on ta andnud lugematuid improalaseid etendusi ja töötubasi nii Eestis kui ka mujal maailmas. 2015. aasta lõpul asutas Toivo oma koolitusettevõtte BeWise OÜ ja alustas rakendusimpro koolituste läbiviimisega. Koolitusmetoodika lähtub põhimõttest "Tehes õpime" ja rakendub lühikestes harjutusmängudes (ca3-7 minutit), millele järgneb harjutuses kogetu analüüs. Seeläbi omandatakse õpitu mitte ainult verbaalselt vaid talletub ka tundmuses. Koolitaja lähtub eelkõige koolitatavatest, kohandades kava parima efektiivsuse tagamiseks.

VAJALIK VARUSTUS: Võta kaasa avatud mõtlemine ja lõbus tuju ning igaks juhuks ka mõni oma lemmik mäng, ülejäänu eest hoolitseme meie.

TRANSPORT: Transpordi üritusele ja tagasi korraldab igaüks ise. Lisaküsimuste korral küsi täpsemalt programmi- ja koolituskoordinaator Karinilt - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

REGISTREERIMINE: Üritusele registreerimiseks vajuta lehe allservas olevat nuppu Registeeri (üks). Registreerida on võimalik kuni 15. veebruarini või kuni kohti jätkub (koolitusele mahub maksimaalselt 20 osalejat) Registreerimise kinnitab osavõtu tasu ülekandmine ESÜle.

Üritusele registreerumisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel ning üritustel tehtavate piltide ning videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamiseks.

OSAVÕTUTASU: Ürituse osalustasu on ESÜ aktiivsele liikmele* 10 eurot. Koolituse tasu katab materjalid ja toitlustuse.

* ESÜ aktiivne liige on on liige, kes on esitanud liikmeankeedi ning tasunud jooksva aasta liikmemaksu.
Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, selgituse lahtrisse märkida “Ürituse nimi", üksuse nimi ning osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kantakse. Osavõtutasu kuulub tagastamisele avalduse alusel kuni registreerimistähtajani. Hilisem tagastamine toimub ainult põhjendatud (ettenägematu olukord, haigestumine vms) avalduse alusel (ESÜ haldusjuhi otsusel).

LISAINFO: Koolituse korraldaja on koolitusjuht Ene-Ly Lehtmaa, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja Teadusministeerium

Ürituse kuupäev 03.03.2019 10:30
Ürituse lõpukuupäev 03.02.2019 18:00
Registreerimise alguse kuupäev 01.02.2019
Kohtade arv 20
Registreerunud 7
Saadaval kohad 13
Lõpukuupäev 24.02.2019 23:55
Asukoht
Tallinna Skaudikeskus
Juurdeveo 22a, 11313 Tallinn, Estonia
Tallinna Skaudikeskus
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.