Eesti Skautide Ühing otsib JUHATUSE ESIMEEST! Kui Sul on selge visioon ESÜ tulevikust, Sa tead, mida selleks teha tuleb ja soovid oma ideed ellu viia, siis anna oma kandideerimissoovist teada 11. veebruariks meie personalijuht Katrile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eesti Skautide Ühing otsib SUHTLUSJUHTI! Kui Sulle MEELDIB SUHELDA ja usud, et INFOS PEITUB JÕUD, siis anna oma kandideerimissoovist teada 11. veebruariks meie personalijuht Katrile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kui soovid vabatahtlikuna skautlikus tegevuses kaasa lüüa, anna endast märku See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Sõbrad ja seiklus - see on skautlus, kus sinu tööst võib saada sinu hobi ja vastupidi!