Eesti Skautide Ühing otsib JUHATUSE ESIMEEST! Kui Sul on selge visioon ESÜ tulevikust, Sa tead, mida selleks teha tuleb ja soovid oma ideed ellu viia, siis anna oma kandideerimissoovist teada 11. veebruariks meie personalijuht Katrile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eesti Skautide Ühing otsib SUHTLUSJUHTI! Kui Sulle MEELDIB SUHELDA ja usud, et INFOS PEITUB JÕUD, siis anna oma kandideerimissoovist teada 11. veebruariks meie personalijuht Katrile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Soovid täpsemalt teada, milline on meie unistuste suhtlusjuht? Loe siit!

Püsivalt otsime enda hulka aktiivseid ja tublisid vabatahtlikke, kes soovivad:
* jagada oma teadmisi - võid anda meile nõu või pakkuda meile koolitusi valdkondades, milles just Sina oled spetsialist
* aidata igapäevatöös - saad aidata meid tõlkimises (eesti-vene), turunduses, kodulehe arendamises, kujundamises, küljendamises või milles iganes ennast mugavalt tunned
* aidata kaasa mõne konkreetse ürituse korraldamisele - näiteks ERNA matka punktikohtunik või infotiimi liige, Jüripäeva laagri juhtide kohviku pidaja või Kriimsilma laagri laste meelelahutaja - piiriks on vaid fantaasia.
* tegeleda noortega - st panustada oma aega salgajuhina või luua täitsa oma üksus (ära muretse, teadmised saame anda Sulle meie, Sinul peab olema vaid tahe seda teha)

Omalt poolt pakume Sulle vastu oma piiritu tänu, suurel hulgal vahvaid inimesi, enesearendamise ja -ületamise võimalusi valdkondades, mida igapäevatöö või -elu Sulle ei paku. Lisaks on vabatahtliku töö eelis see, et just Sina ise määrad, kui palju aega Sul on sellega tegelemiseks.

Kui ülaltoodu Sind ei kõnetanud, aga soov vabatahtlikuna kaasa lüüa on olemas või Sul on endal mõni visioon, mida ja kuida teha soovid, siis anna endast märku meie personalijuht Katrile - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Sõbrad ja seiklus - see on skautlus, kus Sinu tööst võib saada sinu hobi ja vastupidi!