Rändur on 18-26-aastane Eesti Skautide Ühingu liige, kellele on loodud ränduriprogramm, mis baseerub samadel põhimõtetel nagu skaudi ning vanemskaudi programmgi. Rändurite programm pole enam aga üksustepõhine, vaid loodud on rändurite klubid, kuhu kuuluvad ESÜ rändurid erinevatest üksustest üle Eesti. Kui soovid osaleda rändurite programmis, siis anna sellest märku programmijuht Monikale - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja tema suunab Sind edasi Sulle kõige lähema rändurite klubini. Hetkel on olemas rändurite klubi Tallinnas ja Tartus, kuid huviliste olemasolul on võimalik rändurite klubi luua ükskõik millisesse Eesti nurka.

Lisaks ränduriprogrammile on võimalik osaleda ka Arengupreemia programmis - loe sellekohta täpsemalt siit - https://skaut.ee/et/arengupreemia. Liitumiseks kirjuta oma soovist See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kasulikku:

Mida teha, kui mul on mure?