ÜLEMAAILMNE KORISTUSPÄEV 15.09.2018

15. septembril 2018 on maailmakoristuspäev.

Just sel päeval tulevad miljonid inimesed kokku, et korjata ära loodusest prügi. Eesti Skautide Ühing kutsub üles sellest suurepärasest algatusest osa võtma ja ka ise maailma puhtamaks tegemisele kaasa aidata.

Pane tähele! Enne seda, kui saame 15. septembril koristama hakata, on vaja ära teha eeltöö - st vaja on kaardistada prügi asukohad. Siinkohal ongi esmajärjekorras teil kõigil võimalik kaasa aidata. Kaardistada saab nii sõprade, pere või ka üksis ringi jalutades, aga ka peaaegu igal üksusel on suvel mõni laager, väljasõit või matk - võtke ürituste eesmärgiks kaardistada ka ümbruskonna prügi - vaid nii leiame kohti, mida kõik üheskoos 15. septembril koristama minna. Või kui sa koristama tulla ei taha või saa, siis kaardistamine saabki olla just Sinu panus!

Kuidas kaardistada?

Prügi kaardistamiseks on loodud telefoniäpp, mille abil on võimalik leitud prügi väga lihtsalt kaardile kanda. Prügi kaardistades märgi kindlasti juurde ka viide #skaudid, nii näitame uhkelt ka välja, et aitame kaasa.
Äpi kasutamise õpetuse leiab SIIT!
Äpi kasutamise video on SIIN!

Lisaküsimuste puhul võid julgelt võtta ühendust programmi- ja koolituskoordinaator Kariniga - karin@skaut.ee.

Lisainfo Maailmakoristuspäeva kohta:

Koduleht