NÕUPÄEVAD 13.-15. september 2019

Nõupäevad on koht, kus rääkida kaasa Eesti Skautide Ühingus toimuvale, saada infot, mis tulekul ning anda nõu kas, mida ja kuidas parandada. Eelkõige soovime saada üksustelt sisendit ESÜ päevakajalistele tegevustele ning pakkuda juhtidele vahvat ja tegevusrohket nädalavahetust, kus ühiselt skautluse üle mõtiskleda.

OSALEJAD/SIHTGRUPP:
Nõupäevadele ootame kõiki skaudijuhte ning aktiivseid vanemskaute.

TEGEVUS/EESMÄRK: Nõupäevadel toimuvad töötoad järgnevatel teemadel, millele võite veidi mõelda juba enne üritust (hiljemalt augusti keskel edastame ka täpsemad küsimused ning soovitame teemasid veidi arutada eriti üksustes, kus kõik juhid kohale ei tule):

• Milline võiks näha välja ESÜ järgmine arengukava ning kuidas selle kokku paneme?
  • Millised võiksid olla uue arengukava peamised eesmärgid?
  • Milline võiks olla ESÜ regionaalne struktuur, st kas malevad ikka on vajalikud?
  • Millised võiksid olla uue hundude programmi tegevused?
  • Kuidas saame lapsevanemad UVT-le ja suurendame UVT osalejate arvu?
  • Milline võiks olla uus suurlaager?

Lisaks arutame järgmiste aastate ürituste kava, tutvustame uut liikmete andmebaasi, räägime noorsootöötaja kutse taotlemisest (koos kogemuslooga neilt, kes on selle juba kätte saanud), teeme kokkuvõtte eelmiste nõupäevade sisendist, tutvustame uut seikluste andmebaasi, tutvume uue töötajaga jms.

Avatud on ka Tagametsa põgenemistuba!

Õhtuseks tegevuseks on plaanitud müsteerium-õhtusöök, mille viivad läbi ja kus pakuvad erinevaid hõrgutisi endised peaskaudid Kristjan, Siimon ja Jüri. Tõotab tulla verdtarretav ja maitsemeeli paitav õhtu.

AJAKAVA: Nõupäevad algavad laupäeval, 14.september kell 11.00 ning planeeritud lõpp on pühapäeval kell 15.00. Traditsiooniliselt on reedel, 13. septembril võimalik korraldada malevatel ja üksustel oma koosolekuid. Detailne ajakava avaldatakse augusti keskpaigas.

ÖÖBIMINE: Ööbimine toimub Jahilossis ning taredes. Suure inimestehulga puhul magavad osad telkides. Jahilossi eelisjärjekorras on varajased regajad ja vanemad inimesed.

TRANSPORT: Ühest piirkonnast tulijatel palume autoga tulemisel koopereeruda. Transpordikulud kompenseerime. Selleks tuleb pärast üritust toimetada ESÜ kontorisse kuluaruanne koos sõidupiletite või kütusetšekiga – vaata täpsemalt aruande esitamisest siit. Rongiga tulijatele saame vajadusel Türile vastu tulla – anna sellest soovist palun registreerimisel teada ning lisa kommentaaride lahtrisse juurde ka Türile saabumise kellaaeg.

REGISTREERIMINE: registreerimine avatakse 1. augustil ning see on avatud kuni 01.09.2019. Pane ennast kirja vajutades allolevale nupule „Registreeri (üks)“. Registreerimisel märgi kindlasti ära, millistel päevadel osaleda planeerid.

OSAVÕTUTASU: Nõupäevadel osalemine on tasuta.

LISAINFO: peakorraldaja Siim Maripuu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja teadusministeerium

Ürituse kuupäev 14.09.2019 11:00