NOORTEKOGU 23.-25 november 2018-Koosolekud - Eesti Skautide Ühing

NOORTEKOGU 23.-25 november 2018

 

Juba kolmandat aastat toimub noorte jaoks üks aasta põnevamaid chill üritusi  - Noortekogu. Kui sa tahad veeta ühe nädalavahetuse looduskaunis kohas Loobu jõe kaldal ja nautida parimat seltskonda ning rääkida kaasa ESÜ tegemistes siis tule ja tunne end hästi omade seas.

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Oodatud on kõik vanemskaudid ja rändurid ehk ESÜ liikmed vanuses 15-26.a. Tule üksi ja saa uusi tuttavaid või kutsu sõber kaasa!

TEGEVUS/EESMÄRK: Tegevused saavad olema aasta parimad ning eesmärgid suurimad - täpsem info septembris :) 

AJAKAVA: Üritus saab alguse reede õhtul ning lõppeb pühapäeva lõunapaiku - täpsem ajakava lisandub oktoobri alguses.

ÖÖBIMINE: Majutus on tagatud Arbavere Puhkekeskuses

TOIMUMISKOHT/TRANSPORT: Sel aastal leiab Noortekogu aset looduskaunis kohas Arbavere Puhkekeskuses Lääne-Virumaal. Tallinnast saab kohale ka ühistranspordiga (Tallinn-Narva liinil), kuid auto olemasolul võid mugavalt ka sellega kohale tulla. NB! Täida autos osalejatega kõik kohad, sest siis hüvitame Sulle ka kütuse. Liikle ettevaatlikult! Kui Sul puudub transport, ära muretse, anna sellest meile teada ja me leiame lahenduse!

REGISTREERIMINE: Registreerimine algab septembri lõpus ja kestab kuni 15.11.2018 või kuni kohti jätkub. Registreerumise kinnitab osavõtutasu laekumine ESÜle.

OSAVÕTUTASU: Noortekogu osavõtutasu on 5 €, mis sisaldab majutust, toitlustust ning programmi. Osavõtutasu palume üle kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Noortekogu" ja osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate. Registreerimise ja osavõtutasu ülekandmise tähtaeg on 15.11.2018. 

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimitähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ haldusjuhile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Hilisem tagastamine toimub erandkorras ainult põhjendatud avalduse alusel ESÜ haldusjuhi otsusel.

Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel sh võib ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada oma teavitustegevustes. 

LISAINFO: Noortekogu korraldusmeeskonna liige Rebekka Vainov - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Üritust rahastab Hasartmängumaksu Nõukogu ja Haridus- ja Teadusministeerium

 

 

 

Ürituse omadused

Ürituse kuupäev 23.11.2018
Ürituse lõpukuupäev 25.11.2018
Registreerimise alguse kuupäev 01.10.2018
Kohtade arv 30
Registreerunud 23
Saadaval kohad 7
Lõpukuupäev 18.11.2018 18:00
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.
7