Noorte Tegijate Klubi 28.-29. september 2019

SKAUT, nüüd on Sinu võimalus midagi ägedat korda saata. Tule kohale, võta tragi sõber ka kaasa ja me aitame Sul planeerida oma üksuse jaoks kõige ägedama ürituse üldse.

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Noorte Tegijate Klubi kohtumisele on oodatud kõik ESÜ skaudid (11-14-aastased), kes soovivad ise midagi korda saata.

TEGEVUS/EESMÄRK: Noorte tegijate Klubi mõte on anda tragidele skautidele teoreetiline baas, kogemustel põhinev pagas ning tegelikult ka julgust ja inspiratsiooni, et ise oma üksuse hüvanguks mõni vahva üritus korraldada. Noored tutvuvad koolitusel ürituste planeerimise programmiga, koostavad sellele tuginedes esmasest ideest tervikliku ürituseni tegevusplaani, õpivad eelarvet koostama ning oma üritust ka meedias kajastama (reklaam, pressiteated). Antud koolitus annab teadmised, mis on abiks ka laagrielu skaudioskuse III ja IV taseme saavutamisel.

TOIMUMISKOHT: Noorte Tegijate Klubi toimub Tallinna Skaudimajas (Juurdeveo 22a-2, Tallinn)

AJAKAVA: Noori tegijaid ootame laupäeval, 15. juunil kell 10.00 ning ürituse planeeritud lõpp on 16. juunil kell 16.00.

VAJALIK VARUSTUS:

• Magamistarbed (magame põrandal, seega võta kaasa matt + magamiskott)
  • Isiklikud hügieenitarbed
  • Mugavad riided, et sul oleks mõnus ja mugav olla
  • Sussid (soovi korral, skaudimajas välisjalanõudega ei käida, seega kui ei soovi sokkis käia, võta sussid kaasa)
  • Kaisukaru ja hea tuju

REGISTREERIMINE:

Registreerimine on avatud 22.septembrini (või kuni kohti jätkub). Registreerumine toimub lehe allosas oleva nupu "Registreeri (Üks)" abil avaneva vormi kaudu. Registreerimise kinnitab osavõtutasu laekumine ESÜ kontole.

OSAVÕTUTASU: ESÜ aktiivsetele liikmetele maksab üritusel osalemine 5 €. Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Noorte Tegijate Klubi" ja üksuse nimi ning osaleja(te) nimi/nimed, kelle

* ESÜ aktiivseteks liikmeteks loetakse neid liikmeid, kes on esitanud ESÜ liikmeankeedi ja üritusele registreerumise ning tasunud jooksva tegevusaasta liikmemaksu.

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni 22.09.2019. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ haldusjuhile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Hilisem tagastamine toimub erandkorras ainult põhjendatud avalduse alusel ESÜ haldusjuhi otsusel. Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel sh võib ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada oma teavitustegevustes.

LISAINFO: Lisainfo koolitusjuht Ene-Ly Lehtmaa – See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Triniti Estonia ja Hasartmängumaksu Nõukogu, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

Ürituse kuupäev 28.09.2019
Ürituse lõpukuupäev 29.09.2019