Koolitussari INSPIRATSIOON 2. juuni 2019-Koolitused - Eesti Skautide Ühing

Koolitussari INSPIRATSIOON 2. juuni 2019

ESÜ JUHT, see üritus on just Sulle - räägime muredest ja rõõmudest ning jagame mängudega inspiratsiooni. 

 

AEG: 2. juuni 2019 

KOHT: Tallinna Skaudimaja, Juurdeveo 22a-2, Tallinn

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Üritusele on oodatud kõik ESÜ juhid ja liikmed alates 18. eluaastast. 

TEGEVUS/EESMÄRK: Seekordse koolituse alateemaks on stressi juhtimine, motivatsioon ja mängud. Juhitud vestlusringides räägime stressist ja sellega toimetulekust ning oma aastatetagusest läbipõlemiskogemusest tuleb rääkima Karin (ESÜ programmi- ja koolituskoordinaator). Loomulikult ei puudu kohtumiselt mängud, mis annavad Sulle kaasa energiat ja head emotsiooni ning mis on tuntud ka kui stressimaandajad. 

PÄEVAKAVA: Skaudimaja ootab Sind alates 10.30-st,  ürituse ametlik algus on kell 11.00  Palun ära hiline. Planeeritud lõpp on kell 18.00. 

VAJALIK VARUSTUS: Võta kaasa avatud mõtlemine ja lõbus tuju ning soovi korral ka mõni oma lemmik mäng, ülejäänu eest hoolitseme meie. 

TRANSPORT: Transpordi üritusele ja tagasi korraldab igaüks ise. Lisaküsimuste korral küsi täpsemalt Programmi- ja koolituskoordinaator Karinilt - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

REGISTREERIMINE: Üritusele registreerimiseks vajuta lehe allservas olevat nuppu Registeeri (üks). Registreerida on võimalik kuni 26. maini või kuni kohti jätkub (koolitusele mahub maksimaalselt 20 osalejat) Registreerimise kinnitab osavõtu tasu ülekandmine ESÜle.

Üritusele registreerumisega nõustutakse osalemisega üritusel ning üritustel tehtavate piltide ning videomaterjali avaldamisega skautluse tutvustamiseks.

OSAVÕTUTASU: Ürituse osalustasu on ESÜ aktiivsele liikmele* 10 eurot. Koolituse tasu katab materjalid ja toitlustuse. 

ESÜ aktiivne liige on on liige, kes on esitanud liikmeankeedi ning tasunud jooksva aasta liikmemaksu. 

Osavõtutasu palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, selgituse lahtrisse märkida “Ürituse nimi", üksuse nimi ning osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kantakse. Osavõtutasu kuulub tagastamisele avalduse alusel kuni registreerimistähtajani. Hilisem tagastamine toimub ainult põhjendatud (ettenägematu olukord, haigestumine vms) avalduse alusel (ESÜ haldusjuhi otsusel). 

LISAINFO: Koolituse korraldaja on koolitusjuht Ene-Ly Lehtmaa, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Haridus- ja Teadusministeerium

 

Ürituse omadused

Ürituse kuupäev 02.06.2019 10:30
Ürituse lõpukuupäev 02.06.2019 18:00
Registreerimise alguse kuupäev 07.05.2019
Kohtade arv 20
Registreerunud 10
Saadaval kohad 10
Lõpukuupäev 26.05.2019 23:55
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.
10