Mõtetest tegudeni projekti taotlus

Head ESÜ skaudijuhid!

Taotluse esitamise tähtaeg on 15.04.2019. Selle aasta teema on "Minu otsus mõjutab”, kus kaasatakse just noori projekti kirjutama, läbi viima, aruandlust esitama, et nad näeksid, kuidas nende otsused mõjutavad nende üksust kui ka ESÜ.

Taotlused jagame kahte vooru:

1. Projektid, mis aitavad kaasa üksuse/maleva tegevusele (nt varustus, sümboolika, koolitused, laagrid, ruumi üürimised, administratiivkulu jms);
  2. Projektid, kus soovitakse minna välismaale skautide laagrisse. Välissõitude puhul tuleks arvestada, et toetussumma on  maksimaalselt 25€/inimene kogu välismaa reisi vältel.

Alates 2018. aastast kehtib Tagametsa laagriala renditasu ka skaudiüksustele, kuid ESÜ on valmis seda "Mõtetest tegudeni" projektikonkursi kaudu vajadusel toetama. Kui plaanid teha oma üritust Tagametsas, vaata palun vabu aegu Tagametsa kodulehel www.tagametsa.ee olevast kalendrist, tee broneering ning kui oled saanud broneeringu kinnituse, kirjuta hinnakirja alusel (hinnakiri Eesti Skautide Ühingu ja üksuste üritusteks) selle kohta ESÜle vajadusel "Mõtetest tegudeni" taotlus.

Muudatused seekordses projektikonkursil:

1. Võimalik on esitada projekte, mis on juba toimunud alates 01.01.2019. Vajalik on, et alles oleksid kuludokumendid, mille alusel saaksite toetuse kätte.
  2. Vastavalt projektile määrab ESÜ juhatus aruande tähtaja, millest tuleb ka kinni pidada. Reeglina on aruande esitamise tähtaeg 30 päeva pärast projekti tegevuse lõppu.

Otsustest taotlejatele püüame teada anda aprillikuus.

Häid mõtteid ja libedat sulge

Marianne Kask

Haldusjuht

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lae eelarve näidisfail alla SIIT (vajuta mind)

Vali fail

Allpool saate lisada lisadokumendi taotlusele.

Vali fail