22.-24.04.2016 kogunesid skaudid ja gaidid Tabasalusse Jüripäeva laagrisse, mille teemaks oli ESÜ aasta teemaga sobituv „Tervislikud seiklused!“. 

Reedeõhtune tõrvikurongkäik pani kõikidel osalejatel skaudijuht Harri Krammi eestvedamisel puusad nõksuma meeleoluka muusika järgi, ESÜ ja EGLi juhatus tegid laval kukerpalle ning vanemskaute ootas ööhämaruses salajane kohtumine. Samuti sai väga positiivse tagasiside laupäevane matkmäng ning elamusi pakkus mootorpaadiga mere peal salakoodi lahendamine, elusuuruses bingo ja palju-palju muud.


MATKA PARIMAD

Vanemskautide/-gaidide rajal:

1. Vanad ja kobedad

2. Kui kunagi veel näeme

3. Divi cimdi un viena zeke (Läti)

Skautide/gaidide rajal:

1. Originaalsed Sakust

2. Ilves/Siil

3. Delfiinid/Siil

Hundude/hellakeste rajal:

1. Saarde ilvesetüdrukud

2. Väle panter

3. Pandad udus

 

EDUTUSED

Jüripäeva tähtsündmuseks olid ka edutused. Palju õnne kõigile edutatutele! 
("Nr" tähistab ESÜ poolt väljaantud tunnistuse numbrit)

Hoolas hundu:

Nr        Nimi                                       Üksus

97        Kelin Jõerand                         RSM/Tuulemetsa

98        Kaisa Aasmaa                        RSM/Tuulemetsa

99        Liisa Peet                              RSM/Tuulemetsa

100      Madis Õunmaa                       RSM/Tuulemetsa

101      Gertu Raag                            TSGM/Ilves

102      Markus Randes                       RSM/Keila

103      Mathias Lambing                    RSM/Keila

104      Jasmin Viinamägi                    RSM/Keila

105      Kristo Miikael Zujev                 RSM/Keila

106      Mia Kertu Zujev                      RSM/Keila

107      Richard Jenkins                      RSM/Keila

108      Elisabeth Kask                        RSM/Keila

109      Tauri Teras                            RSM/Keila

110      Kristo Neidre                          RSM/Keila

111      Ago Mattias Neidre                 RSM/Keila

112      Ingmar Hunt                         RSM/Okaskannel

113      Meriliis Toomet                      RSM/Okaskannel

114      Seleena Saar                         RSM/Okaskannel

115      Toomas Lepp                        RSM/Okaskannel

 

Eeskujulik hundu:

Nr        Nimi                                  Üksus

17        Anita Laura Iskül                   RSM/Okaskannel

 

Hoolas skaut:

Nr        Nimi                                    Üksus

318      Katriin Schasmin                    RSM/Okaskannel

319      Reino Leidre                          RSM/Okaskannel

320      Cris-Robert Rätsep                 RSM/Okaskannel

321      Kusti-Kaarel Pals                    RSM/Tondisalu

322      Hektor Talviste                      RSM/Tondisalu

323      Hanna-Helen Hamelberg         RSM/Tondisalu

324      Vladislav Kostin                      Narva

325      Ilja Šorohhov                         RSM/Siil

326      Aleks Koiv                              RSM/Siil

327      Ilona Roslavleva                     RSM/Siil

328      Marianna Rogalevitš               RSM/Siil

329      Mihhail Korot                         RSM/Siil

330      Merilyn Jaeski                        Metsalised

331      Marilin Salström                     Metsalised

332      Tarja Paabo                           Metsalised

333      Elisabeth Egel                        Metsalised

334      Nikolai Posjagin                      Narva

335      Roman Kutõrin                       Narva

336      Elo Joandi                              TSGM/Ilves

337      Gerli Raag                             TSGM/Ilves

338      Kärt Trinity Sillaots                 TSGM/Ilves

339      Mere-Helina Panksepp            TSGM/Ilves

340      Eva Anette Robi                     TSGM/Ilves

341      Kati Tuzberg                          Vaeküla Siilikesed

342      Margus Vahter                       Vaeküla Siilikesed

343      Maksim Vassiljev                    RSM/Saturn

344      Aleksandr Puström                 RSM/Saturn

345      Polina Afanasjeva                  RSM/Saturn

346      Miron Šois                            Ökoskaudid

347      Magnus Vooder                     Ökoskaudid

348      Ehar Kala                             Ökoskaudid

349      Jaagup Markus Niitvägi          Ökoskaudid

 

Eeskujulik skaut:

Nr        Nimi                                      Üksus

198      Andrei Bandurevski                RSM/Siil

199      Elena Nagornaja                    RSM/Siil

200      Andrei Gromov                      RSM/Saturn

204      Georgi Lugovskoi                   RSM/Saturn

 

Kiituskiri:

Nr        Nimi                                      Üksus

268      Jane-Ly Tammekivi                RSM/Okaskannel

269      Taavi Tammekivi                   RSM/Okaskannel

270      Aet Valdi                               RSM/Okaskannel

271      Katriin Rätsepp                      RSM/Okaskannel

272      Luisa Viisileht                         RSM/Okaskannel

273      Margus Leidre                        RSM/Okaskannel

 

LAAGRI KORRALDUSMEESKOND

Suur-suur aitäh laagri korraldajatele unustamatu nädalavahetuse eest:

  • Laagri juht – Monika Iskül (hüüd: „Monza, Monza, Monza ‒ Jüripäev oli mõnsa!“)
  • Programmijuht – Valdik Kask
  • Infojuht – Rebekka Vainov
  • Majandusjuht – Marianne Jürgenson
  • Turvajuht – Marek Kõbu
  • Toitlustusjuht – Margus Leidre

 

PILDID

Pildid, matka tulemuste kogu tabel, kaotatud-leitud asjad, Harri suurepärane tantsumuusika ja palju muud on leitav ESÜ Facebookist.

 

TOETAJAD

Üritust rahastas Hasartmängumaksu Nõukogu ja Harku Vallavalitsus ning toetasid Exit Room, Megazone, Tabasalu Spordikompleks, Tere, Prolexplast, SkyPark, Trekker, Teaduskeskus AHHAA, Tabasalu Käsitöökamber, Eldred.