Wessexi krahvinna Sophie Helen Mountbatten-Windsor kohtus eile oma Eesti visiidi raames Eesti skautide ja gaidide esindajatega Briti suursaadiku residentsi aias toimunud miniskaudi-ja gaidilaagris. Toimusid mitmed tegevuspunktid, milles ka krahvinna aktiivselt osales. Muuhulgas  rääkis krahvinna laagrikeskkonda imiteeriva meeskonnamängu raames nägemispuudega skaudiüksuse liikmetega sellest, kuidas muuta noortelaagreid nägemispuudega noortele veelgi turvalisemaks. Krahvinna jaoks on oluliseks teemaks võimaluste loomine noortele ja erivajadustega inimestele.

Kohtumisel osalenud Eesti Skautide Ühingu peaskaudi Kristjan Pommi sõnul oli just nägemispuudega noorte skaudiüksuse kaasamine krahvinna Eesti visiidi programmi kui tunnustus skautide tehtavale tööle nägemispuudega noortele võimaluste loomisel.

Suur aitäh ennekõike Laura Õigusele ja Metsaliste üksusele, tänu kelle tegevusele see kohtumine teoks sai ning headele abilistele, sh skaudiüksustest Siil ja Ökoskaudid!