Mäletad seda humoorikat hundu koomiksit JOTI-JOTA kogemusest? Või neid endalegi põnevust tekitavaid kirjeldusi ERNA osalejatelt? Nüüd on Sinu võimalus!

Ajakiri Eesti Skaut toimetus kutsub kõiki üles esitama kaastöid ESÜ esiväljaande kevadnumbrisse. Ootame kirjutama ja joonistama kõiki - nii nooremaid kui ka vanemaid!

Teretulnud on põnevad lood koondustest ja laagritest (mida tehti, kuidas tehti, mida õpiti), koomiksid, skautlikud pildid (võimalusel saata originaalsuuruses), teadmised ja praktikad, mida teised oma töös rakendada saaksid (näiteks õpetlikke koonduse kavasid) ning muu põnev.

Kirjavigade või teksti ja fotode kujundamise pärast muretsema ei pea - enne trükki saatmist vaatavad toimetaja ja kujundaja kõik lood üle.

Samuti ootame lugejatelt vihjeid, mida nad veel ajakirjas lugeda tahaksid või millised lood eelmisest ajakirjast kõige eredamalt silma jäid.

Kaastööd ja vihjed saata hiljemalt 1. märtsiks e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..