Eile (10. jaanuaril) toimus Ronimisministeeriumis ESÜ tugiisikute Mareku, Jekaterina ja Eveli ning Põhja regiooni üksuste juhtide koosolek. Juhtidega kohtumisel osales ka ESÜ juhatuse esimees Siim Maripuu. Järjekorras esimene samalaadsetest juhtimisüritustest keskendus koostöö loomisele - koosoleku peamine eesmärk oli selgitada välja üksuste praegune olukord ja tulevikuplaanid ning täpsustada võimalusi, kuidas tugiisikud saaksid konkreetse üksusega parimat koostööd teha.

Samuti tutvustasid tugiisikud juhtidele lähemalt Briti Nõukogu toetusel ESÜ loodud projekti: Viime mitteformaalse kodanikuhariduse Põhja-ja Ida-Eesti noorteni “Skaut on hea kodanik” ning selgitasid erinevaid võimalusi, kuidas tugiisikud skaudijuhtide ja üksusi abistada saavad. Koosoleku tulemusena lepiti tugiisikute ja üksuste vahel kokku individuaalsed ajal, mil tugiisikud üksustele külla lähevad, et nende tegevustega veelgi lähemalt tutvuda. Samuti said tugiisikud oma edasiste plaanide tegemiseks olulist sisendit.

Peale koosolekut käidi skautidele sobilikult üheskoos oma ronimisoskusi proovile panemas.

Tugiisikud tänavad kõiki osalenud skaudijuhte väga põhjaliku infovahetuse eest ning edastavad üleskutse:

Armsad üksused pöörduge julgesti tugiisikute poole, et nad saaksid olla abiks ning toetada! Kontaktid on leitavad siit.