Alates 1. detsembrist alustavad ESÜs tööd kolm uut piirkondlike üksuste tugiisikut – Jekaterina Jermolenko (pildil vasakul), Marek Kõbu (pildil keskel) ja Eveli Lill (pildil paremal). Nende ülesanneteks saavad olema uute vabatahtlike kaasamine, uute üksuste initsieerimine ja toetamine, piirkondlike üksuste koostöö toetamine, piirkondlike ürituste korraldamine ning toetava võrgustiku loomine.

Info saadaval ka vene keeles!

Järgnevalt lühike kirjeldus igaühe kohta.

Jekaterina on skautluses olnud juba 12 aastat, kuuludes varasemalt Tallinnas lipkonda Tiigrid. Nüüd elab ta Kohtla-Järvel ning tema tegevuspiirkonnaks saab olema Ida-Eesti. Kõrghariduse omandas ta Tallinna Tehnikaülikoolis arvuti- ja süsteemitehnika alal. Iseloomult on ta sihikindel, ambitsioonikas ja hea suhtlemisoskusega.
Jekaterinaga saab ühendust e-posti teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Marek on skautlusega tegelenud juba üheksa aastat, kuuludes lipkonda Okaskannel ning ta hakkab toetama Põhja- Eesti piirkondlike üksusi. Hetkel õpib ta Tallinna Tehnikaülikoolis majandusarvestust ja ettevõtte juhtimist. Kooli kõrvalt on ta kaasa löönud MTÜ TEDxTTÜ korraldusmeeskonnas, viinud läbi projekti „Tunne oma tulevikku, keemik“ ning olnud TTÜ üliõpilasesinduse esinduskogu liige. Marek on kohusetundlik, hea suhtlemis- ja esinemisoskusega ning ettevõtlik.
Marekuga saab ühendust e-posti teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Eveli on ESÜs uus ning tema toetada jääb Põhja-Eesti piirkond. Sel suvel lõpetas Eveli TTÜ sotsiaalteaduskonna erialal avalik haldus ja riigiteadused ning sügisest asus õppima Sisekaitseakadeemiasse Sisejulgeoleku Instituuti. Oma õpingute kõrvalt jõudis ta korraldada rahvusvahelist TEDxTTÜ Destination kõnekonverentsi ning olla TTÜ sotsiaalteaduskonna üliõpilasnõukogu juhatuse esimees.
Eveliga saab ühendust e-posti teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Edu ja kordaminekuid uues töös!

Начиная с 1 декабря приступили к работе три новых региональных опорных лица – Екатерина Ермоленко (на фотографии слева), Марек Кыбу (на фотографии в центре) и Эвели Лилль (на фотографии спарва). Их основной задачей является привлечение новых волонтеров, инициирование и поддержка новых объединений, организация региональных мероприятий, а также создание единой сети.

Предлагаем немного познакомиться с нашими опорными лицами.

Екатерина пришла в скаутинг 12 лет назад и начала свою деятельность в Таллиннском отряде «Тигры». Сейчас она живет в городе Кохтла-Ярве и будет отвечать за восточный регион Эстонии. Высшее образование Екатерина получила в ТТУ по специальности компьютерные системы. Она целеустремлённая, амбициозная и общительная.
Связаться с Екатериной можно по электронной почте:

Марек занимается скаутингом уже 9 лет и состоит в отряде «Okaskannel». Он займется поддержкой северного региона Эстонии. На данный момент Марек учится в ТТУ на факультете экономики и управления. Параллельно с учебой он был вовлечен в команду организаторов MTÜ TEDx ТТУ и помогал в реализации проекта «Tunne oma tulevikku, keemik». Так же Марек был членом ученического представительства в ТТУ. Он добросовестный, предприимчивый, общительный и имеет отличный навык публичных выступлений перед аудиторией.
Связаться с Мареком можно по электронной почте:

Эвели является новым человеком в Эстонской Скаутской Организации и будет поддерживать северный регион Эстонии. Этим летом она закончила социальный факультет ТТУ по специальности открытый и государственный сектор науки и с осени поступила в Sisekaitseakadeemia в институт внутренней безопасности. Параллельно с учебой Эвели успела организовать международную конференцию TEDx ТТУ «Destination» и являлась председателем ученического самоуправления ТТУ.
Связаться с Эвели можно по электронной почте: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Желаем успехов и результатов в новой работе!