Seekordne Kriimsilma laager toimus Keilas, kuhu 14.-16. oktoobriks kogunes Keila Osavate Pantrite eestvedamisel üle 100 hundu üle terve Eesti. Tõelise skaudilaagri tunde saamiseks pandi muuhulgas Keila Noortekeskuses püsti telklaager.

Laupäeval käidi Keila linnas matkal, kus muuhulgas sai uudistada lennukit, proovida jõeületust ning käia külas kohalikel tuletõrjujatel. Pärastlõunal said soovijad osa võtta JOTI/JOTA tegevustest. Õhtul toimus aga galaõhtu kõikidele hõimlastele, kus hundud ja skaudijuhid kodus ettevalmistatud kavasid esitasid, näitamaks oma hõimu parimaid ja silmapaistvamaid omadusi – näha sai nii Ruhnu karu, setu tantsu kui päälinna skaute.

Pühapäeval toimus laagri pidulik lõpetamine, kus muuhulgas pandi alus Kriimsilma laagri rändkarikale. Üdini positiivset tagasisidet said nii korraldajad laagrilistelt kui ka vastupidi ning lubadusi kohtuda järgmises Kriimsilma laagris jagati küllaga.

Eesti Skautide Ühing tänab korraldusmeeskonda koosseisus – Tarmo Randes, Tanel Lambing, David Ryan Jenkins ning Meelis Zujev tõeliselt skautliku ja toreda laagri eest!

Ürituse läbiviimist toetasid: