ERNA MATK 05.-07.08.2016

Tulemas on suvi ja augustikuu lahutamatu sündmus –  Eesti Skautide Ühingu ERNA matk! 2016. aastal toimub ERNA matk juba 17. korda! Seekordne matk algab Aegviidust ja lõpeb traditsiooniliselt Kautlas.

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Eesti Skautide Ühingu poolt korraldatav ERNA matk on erinevates raskusastmetes toimuv üritus kõikidele matkahuvilistele.

TEGEVUS/EESMÄRK: Matk kuulub raskeimate Eestis toimuvate matkade hulka. ERNA matkal osalejad saavad Kesk-Eesti mitmekesises looduses ja augustikuu alguse heitlikes ilmastikuoludes panna proovile oma vastupidavuse, võimed ja oskused. ERNA matka läbimine annab vaheldusrikkaid võimalusi tunnetada oma tugevusi ja nõrkusi, tunda eduelamust saavutustest ja eneseületustest, võidelda väsimusega. ERNA matkal osalemine võimaldab raskustes kogeda kaaslaste tuge ja pühendumist. ERNA, see on eelkõige võitlus iseendaga ja enese eest – mitte alla anda, jõuda lõpuni; kogeda, mitte kujutleda.

RAJAD:

1) HAUKA rada
2016. a ERNA matkal saab osaleda ainult Tümleri rajal.

2) TÜMLERI rada
Läbimiseks: 24h
Pikkus (linnulennult): 30 km + rogain*
Osalejate arv võistkonnas: 4-6 inimest (sh 1 inimene vähemalt 18-aastane)

Nii Hauka kui Tümleri rajal on tegevuspunktid, kus tuleb lahendada erinevaid leidlikkust, mõtlemist, osavust, jõudu ja kindlasti koostööd nõudvaid ülesandeid. Mõlemal rajal on vastutegevus.

* rogain – pika kontrollajaga võistkondlik valikorienteerumine (http://et.wikipedia.org/wiki/Rogain). Rogaini pikkuse ja raskuse saab iga võistkond ise valida. Ette on antud minimaalselt vajalik orienteerumispunktide läbimise arv jarogainil viibimise aeg.

OSAVÕTUTASU: TÄHELEPANU! SOODUSHINNAGA REGISTREERIMISE PERIOOD KESTAB KUNI 17.07.2016!

01.06.-17.07.2016 40€/inimene
18.07.-31.07.2016 50€/inimene

Osavõtutasu kinnitab registreeringu. Kõik osavõtutasud peavad laekuma hiljemalt 31.07.2016.

ERIPAKKUMINE HAUKA RAJALE: Kui võtad endaga kaasa 3 uut võistlejat, saad ise TASUTA!** Pakkumine kehtib kuni 17.07.2016.

**Uus võistleja ei ole viimase kahe aasta jooksul osalenud Hauka rajal.

Osavõtumaks tasuda Eesti Skautide Ühingu kontole 10022049447003, märkides  selgitusse “ERNA matk”, võistkonna nimi ja mitme inimese eest tasuti. Osavõtutasu tagastamisele ei kuulu.

REGISTREERIMINE: Registreerimine ERNAle kestab kuni 31.07.2016 või kuni kohti jätkub. Kes ees, see ERNAl! Pane oma võistkond kirja alloleva lingi kaudu "Registreeri (ÜKS)", mis ERNA matka puhul tähendab võistkonna registreermist. Stardi järjekord loositakse augusti alguses ja teatakse osalejatele enne matka.

TRANSPORT: Transport stardipaika/finišipaigast on osalejate enda organiseerida. Mõlemas kohas saab telkida ja siinkohal paneme osalejatele südamele, et pärast matka lubataks endale kindlasti väike puhkus enne rooli taha istumist. Finišis pakume sooja suppi, teed ja sauna.

LISAINFO: ERNA matk 2016 infojuht Triinu Sagor, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ERNA matka koduleht: http://erna.skaut.ee/erna-info/
ERNA matk 2016 Facebookis: https://www.facebook.com/events/180517375615285/

Matka lõpetamine ja osalejate auhindamine toimub pühapäeva hommikul Kautlas, kuhu ootame kõiki matkal osalejaid, korraldajaid, aga ka kõiki teisi huvilisi.

ERNA matka ajaloo kohta saad lugeda siit

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Hasartmängumaksu Nõukogu, Briti Nõukogu, NISSAN, DiGRA, GRUPP Trükiagentuur, Loovbüroo Sviiter, Logotikke OÜ, Kose vald, Kaitseliidu Tallinna Malev, Eesti Orienteerumisliit, Rakett 69, Pioneeripataljon, Matkasport.

Tule ERNAle, saad elamuse!

Ürituse kuupäev 05.08.2016 00:00
Ürituse lõpukuupäev 07.08.2016 00:00
Registreerimise alguse kuupäev 01.06.2016 00:00
Kohtade arv Piiramata
Registreerunud 24
Lõpukuupäev 31.07.2016 23:55
Asukoht Kautla Harjumaal
Registreerimine antud üritusele on lõppenud.