TERE TULEMAST SKAUTLUSESSE! KOOLITUS 13.05.2017 Harkus

Tule koolitusele ja saad teada, kes on skaudid ja mis on skautlus!

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Koolitusele ootame osalema kõiki uusi vabatahtlikke ja värskelt alustanud või alustavaid skaudijuhte, aga ka kõiki teisi huvilisi, sealhulgas lapsevanemaid.
Koolitusel osalemine ei eelda hundu- või skaudisalga juhiks hakkamist, vaid sobib ka kõikidele vabatahtlikele, kes muul moel skautluses tegutseda või lihtsalt teada saada soovivad, mis on skautlus.

TEGEVUS/EESMÄRK: Koolituse eesmärgiks on anda uutele vabatahtlikele/skaudijuhtidele ülevaade skautluse olemusest ja võimalustest. Suur osa koolitusest toimub praktilise tegevusena - learning by doing ehk õppides läbi tegevuse. Päeva jooksul õpime sõlmi tegema ning palju muud põnevat ja kasulikku.

REGISTREERIMINE: Registreerimine avatakse 08.04 ning end on võimalik koolitusele kirja panna kuni 1.05.2017. Registreerumise kinnitab osavõtutasu laekumine.

OSAVÕTUTASU: Koolituse osavõtutasu on 10€, mis sisaldab nii materjale, programmi kui toitlustust ja mille palume kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Uute vabatahtlike koolitus" ja osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate. Registreerimise ja osavõtutasu ülekandmise tähtaeg on 1.05.2017.

Ettevõtte nimele arve küsimiseks kirjuta antud soovist Karin Meikasele - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimitähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ haldusjuhile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Hilisem tagastamine toimub erandkorras ainult põhjendatud avalduse alusel ESÜ haldusjuhi otsusel.

JÄRGNEVAD KOOLITUSED: Kõik uued vabatahtlikud ja värskelt alustanud või alustavad skaudijuhid on oodatud osalema Metsalaagri koolitusel, mis toimub 19.-21.05.2017 Tagametsa laagrialal ning mis on Tere tulemast skautlusesse! koolituse praktiline jätkukoolitus.

LISAINFO: programmi- ja koolituskordinaator Karin Meikas - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või koolitusjuht Marju Riiel - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Üritust rahastab Hasartmängumaksu Nõukogu, üritust toetab Harku raamatukogu.

Ürituse kuupäev 13.05.2017 10:00
Ürituse lõpukuupäev 13.05.2017 17:00