SALGA- JA SKAUDIJUHTIDE KOOLITUS, V osa 02.10.2016 Tallinnas

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Koolitus on mõeldud skautidele/vanemskautidele/uutele täiskasvanud vabatahtlikele/juhtidele vanuses 12-99 eluaastat.

TEGEVUS/EESMÄRK: Koolituse eesmärk on anda noortele esmast juhtimise koolitust ja uutele/alustavatele/eelneva koolituseta skautide ja hundujuhtidele üksuse juhtimiseks olulised oskused ja teadmised. Koolitusel on palju interaktiivsust ja grupitööd, kus kogenumad saavad jagada oma kogemusi, oskusi ja teadmisi.

Kursus annab juhile/tulevasele juhile ülevaate salgajuhi/rühmajuhi/hundukarja juhi rollist, teadmisi ja oskusi koonduste ja kavade koostamisest ning läbiviimisest. Samuti annab koolitus võimaluse arendada oma esinemise oskusi harjutades üheskoos kursusekaaslastega praktiliselt koonduste läbiviimist hundudele.

Koolitusega võib liituda igal ajal olenemata sellest, kas eelmised osad on läbitud või mitte.

LISAINFO: Maimu Nõmmik, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ürituse kuupäev 02.10.2016 00:00
Ürituse lõpukuupäev 02.10.2016 00:00