METSALAAGRI KOOLITUS 19.-21.05.2017 Tagametsas

Metsalaagri koolitusel on Sul võimalik reaalselt kogeda kõike, mida õppisid "Tere tulemast skautlusesse!" koolitusel, samas pole see kindlasti mitte eelduseks.

OSALEJAD/SIHTGRUPP: Metsalaagrikoolitusele ootame osalema kõiki uusi vabatahtlikke ja värskelt alustanud või alustavaid skaudijuhte, kes osalesid 2016. aasta talvel või 2017. aasta kevadel vabatahtlike/skaudijuhtide (Tere tulemast skautlusesse!) koolitusel. Loomulikult on teretulnud ka kõik teised huvilised, kes veel ei ole skaudijuhina tegutsevad või soovivad lihtsalt skautlusest rohkem teada saada.

Koolitusel osalemine ei eelda tingimata hundu- või skaudisalga juhiks hakkamist, vaid pakub kindlasti palju uut kõikidele vabatahtlikele, kes muul moel skautluses tegutseda soovivad.

TEGEVUS/EESMÄRK: Koolituse eesmärgiks on pakkuda osalejatele metsalaagris olemise kogemust ning paralleelselt õpetada sellisteks olukordadeks vajalikke oskusi ja teadmisi. Koolituse jooksul tutvutakse ka teiste skautluses tegutsevate vabatahtlikega.  Elame telkides, teeme ise lõket ning lõkkel süüa, õpime praktilisi oskuseid, mida läheb vaja matkal/laagris ja kogeme nii Tagametsa metsast olemist kui skautlikku meeskonnavaimu. Osa saab võtta nii matkast kui lõkkeõhtust!

AJAKAVA: Koguneme reedel kell 19.00 Eestimaa südames - Tagametsas (Türi vald, Rassi küla) ning oleme valmis seiklusi täis nädalavahetuseks. Õige pea avastame, et märkamatult on kätte jõudnud pühapäev  ja kell on saanud 14.00, siis ongi õige aeg oma varandus kokku pakkida ja uute kogemustevõrra rikkamana sammud kodupoole seada.

VAJALIK VARUSTUS: Vaata isikliku varustuse nimekirja siit, kui Sul ei ole mõnda varustuse nimekirjas olevat asja, saame seda Sulle ehk laenata. Tee puuduoleva varustuse kohta märked registreerimisel.

ÖÖBIMINE: Telkides (vajadusel saab Tagametsast laenata, aga lisa see kindlasti registreerudes kommentaaridesse) või väga viletsa ilma korral tares.

TRANSPORT: Ühistransporti Tagametsa ei käi, mistõttu saab kohale ainult ratta- või autotranspordiga. Vajadusel saame Türile rongile vastu tulla, anna sellest palun registreerimisel teada.

REGISTREERIMINE: Registreerimine avatakse 15.04. ESÜ koduleheküljel ning koolitusele saab end kirja panna kuni 15.05. Registreerumise kinnitab osavõtutasu laekumine ESÜle.

OSAVÕTUTASU: Koolituse osavõtutasu on 10€, mis sisaldab nii materjale, programmi kui ka toitlustust. Osavõtutasu palume üle kanda Eesti Skautide Ühingu arvele SEB pangas EE581010022049447003, märkides selgituse lahtrisse “Metsalaagrikoolitus" ja osaleja(te) nimi/nimed, kelle eest raha üle kannate. Registreerimise ja osavõtutasu ülekandmise tähtaeg on 15.05.2017.

NB! Osavõtutasu kuulub tagastamisele ainult kuni registreerimitähtaja lõpuni. Selleks tuleb saata vastavasisuline e-kirja vormis avaldus ESÜ haldusjuhile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Hilisem tagastamine toimub erandkorras ainult põhjendatud avalduse alusel ESÜ haldusjuhi otsusel.

Osavõtutasu ülekandmisega nõustutakse (lapse) osalemisega üritusel sh võib ESÜ üritusel tehtavat foto- ja videomaterjali kasutada oma teavitustegevustes.

JÄRGNEVAD KOOLITUSED: Peale metsalaagrikoolituse läbimist on Sul võimalik osaleda skaudi- ja salgajuhi koolitustel.

LISAINFO: Programmi- ja koolituskoordinaator Karin Meikas – See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või koolitusjuht Marju Riiel - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

RAHASTAJAD JA TOETAJAD: Üritust rahastab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Ürituse kuupäev 19.05.2017 19:00
Ürituse lõpukuupäev 21.05.2017 14:00