Eesti Skautide Ühingul on info jagamiseks kasutusel kaks postiloendit (inglise keeles mailing list). Igal postiloendil on määratud üks e-posti aadress, millele saavad kirja saata ainult loendis olevad isikud vastavalt loendis olevale aadressile. Kõiki sellele aadressile saadetud kirju saavad kätte kõik kes on liitunud postiloendiga

Infolist

ESÜ saadab ürituste info ja muud sarnased uudised ainult infolisti. Infolist on avalik ja sellega võivad liituda kõik huvilised igas vanuses ja selleks ei pea olema ESÜ liige. Infolisti liidedakse ka lapsevanemad, kes on lapse registreerimislehel sellekohast soovi avaldanud. Infolisti võib saata ka piirkondlike ürituste/tegevuste infot.

Infolisti kirja saates kirjuta aadressiks See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Listiga liitumiseks või lahkumiseks saada kiri info- ja projektikoordinaatorile - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Juhtide list

Endise tegevjuhtide postiloendi asemel on loodud uus juhtide postiloend See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Postiloendi liikmeteks saavad olla kõik täiskasvanud liikmed, kes on tasunud oma liikmemaksu käesoleval või eelmisel tegevusaastal. Üksuse juhi nõusolekul/soovil võib lisada postiloendisse ka teisi aktiivseid ESÜ liikmeid. Postiloendi eesmärgiks on jagada organisatsioonisisest informatsiooni (nt üldkogu materjal, nõupäevade protokoll). Uudised, muu üldine info, arvamusavaldused ja arutelu sellesse listi ei tule, selleks on infolist.