Käesolev ESÜ majandus-/tegevusaasta: 01.01.-31.12.2017.
Kõik ESÜ liikmed tasuvad igal aastal liikmemaksu.
ESÜ liikmemaks ei kuulu tagastamisele.

Liikmemaksu summa

Liikmemaksu suuruse otsustab ESÜ Üldkogu. Kui ühest perest/leibkonnast on ESÜ liikmeid rohkem, kehtivad peresoodustused.

2017. tegevusaastal on liikmemaksu summa 5€. Teine pereliige maksab 4€, kolmas pereliige 3€, neljas ja kõik järgnevad 2€.

Juhul, kui Sulle ESÜ tegevus meeldib ning soovid tasuda ESÜle rohkem kui tegelik liikmemaksu hind on, siis ülempiiri sellel ei ole. Toetajaliikmemaks algab 10€-st.

Liikmemaksust vabastus

Juhul, kui Sinu üksuses on skaute/hundusid, kellel ei ole võimalik liikmemaksu tasuda, siis on võimalik küsida nende kohta liikmemaksu vabastust. Selleks saada kiri aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kirja näidis:

Palun vabastada ESÜ liikmemaksust järgmised Männiku üksuse liikmed: Mari Mets, Madis Mets.

Kalle Kask
Männiku üksuse juht

Juhatus vaatab avalduse läbi ning kinnitab taotluse. Kui tegevusaasta saab läbi ja algab uus, siis ei pea hundude ja skautide kohta uuesti avaldust kirjutama. Piisab, kui saadad kirja aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., et „Mari ja Madis Mets on liikmemaksuvabastusega aktiivsed ka sel aastal“.

Liikmemaksuvabastust on võimalik küsida ka täisealiste liikmete kohta (sh iseenda). Küll aga peavad täisealised liikmed igal aastal uue avalduse kirjutama.

Tasumine ESÜle

Liikmemaksu kogub ESÜ iga liikme kohta eraldi. Kui oled liikmetelt saanud liikmemaksu ning soovid seda ESÜle edastada, siis Sul on kaks võimalust:

1. Tee ülekanne SEB panka arvele EE581010022049447003 märkides saajaks Eesti Skautide Ühing ning selgituseks „LIIKMEMAKS / ÜKSUSE NIMI / Katrin Kask 5€, Kerli Kask 4€“ või kui on rohkem liikmeid, kelle eest ülekande teed, siis lihtsalt "LIIKMEMEKAS / ÜKSUSE NIMI / 21×5€, 5×4€, 2×3€“ + saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. aadressile, kus kirjuta nimeliselt lahti, kelle eest tasusid ning millises summas.

2. Lepi kokku aeg, millal saad ESÜ kontorist läbi tulla ja liikmemaksu summa otse sularahas ESÜ kassasse tuua. Kontor on tavaliselt lahti E-R 10.00-17.30, kuid teata alati oma tulekust ette. Kontoris peetakse sageli ka erinevaid töögruppide koosolekuid ning oma tulekust etteteatamisega saab planeerida, et meil on aega just Sinuga tegeleda ja Sinu küsimustele vastata.

Uutel liikmetel tuleb lisaks liikmemaksu tasumisele täita ka liikmeks astumise avaldus, mille leiad siit.