Kajaka salga koolituse taotlus

Hei, aktiivne noor!

Kui sa oled vanuses 16-22 ning sul on aastane kogemus mõne allüksuse juhtimises või oled olnud juhi abi ja oled aktiivne ESÜ liige, siis on sul suurepärane võimalus kandideerida viiele vabale kohale 2016. aasta Kajaka salga koolitusel. Kandideerimine kestab kuni 30.06.2016

Kajaka salga programm on koostöös Ameerika Välis-Eesti skaudi- ja gaidijuhtidega toimunud juba paarkümmend aastat erinevates vormides ja erinevates riikides. Kajaka salga programmis kohtuvad skautlike noorteorganisatsioonide tulevased liidrid, õppimaks uusi juhtimisnippe ja jagamaks kogemusi.

2016. aasta koolitus toimub 19.-21.08.2016 Kaitseliidu Koolis Alu mõisas Raplamaal.

Kursuse üldteema on allüksuse juhtimine ning kursuse käigus käsitletavad teemad on järgmised: meeskondade moodustamine ja grupi dünaamika, konflikt ja selle lahendamine, lapse ja nooruki arengupsühholoogia, riskianalüüsi läbiviimine, koonduste kavade ja tööplaanide koostamine, meediaga suhtlemine ja palju muud. Lisaks uute teadmiste saamisele on võimalik kohtuda  teiste noorteorganisatsioonide liikmetega, nendega koos seigelda ja lustida.

Kursuslased peavad olema valmis enne koolitust (augustis) esitama kolm kirjalikku kodutööd, milleks on enesetutvustus, organisatsiooni ülevaade ja koonduse kava „Minu unistuste koondus“. Valitutega võetakse ühendust ning täpsustatakse ülesande tingimusi.

Koolitus saab teoks Eesti-Ameerika Heatahtliku Seltsi rahastamisel ja initsiatiivil ning toimub Eesti Skautide Ühingu, Noorte Kotkaste, Kodutütarde ja Eesti Gaidide Liidu koostöös.

Lisainfo ürituse kohta: Kristjan Pomm, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Vali fail
    Captcha