Mõtetest tegudeni projekti taotlus

Head skaudijuhid!

Käimas on „Mõtetest tegudeni“ projektikonkurss.
Taotluse esitamise tähtaeg on 01.05.2017. Selle aasta teema on "Skaudid meie kogukonnas".

Projektikonkursist osa võtma on oodatud kõik ESÜ üksused, kus noored kirjutaksid ise projekti koos juhi abiga. Taotlused jagame kahte vooru:
1) Projektid, mis aitavad kaasa üksuse/maleva tegevusele (nt varustus, sümboolika, koolitused, ruumi üürimised jms);
2) Projektid, kus soovitakse minna välismaale skautide laagrisse. Välissõitude puhul tuleks arvestada, et toetussumma on 25€/inimene kogu välismaa reisi vältel

Toetuse hindamise kriteeriumiteks on kasulikkus üksusele, aktiivsete liikmete arv üksustes ning eelnevatel aastatel esitatud õigeaegsed aruanded.

Projektikonkursil saavad osaleda nii kohalikud üksused, lipkonnad kui ka piirkondlikud malevad. Projekt ja sellega seotud kulutused peavad toimuma 2017. aasta jooksul ning projekti lõppedes tuleb ESÜ juhatusele esitada kirjalik aruanne hiljemalt kahe kuu jooksul peale projekti lõppu, kuid mitte hiljem kui 30.11.2017.

Otsustest taotlejatele püüame teada anda maikuus.

The more responsibility the Scoutmaster gives his patrol leaders, the more they will respond. Robert Baden-Powell
Read more at: https://www.brainyquote.com/quotes/quotes/r/robertbade177983.html

"The more responsibility the Scoutmaster gives his patrol leaders, the more they will respond." Robert Baden-Powell

Marianne Jürgenson
Haldusjuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Palun allpool lahtrisse lisada ainult lihttekst. Soovi korral lisage tabelid allpool eelarve juures lisade alla.

Lae alla Eelarve fail SIIT

Vali fail